• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G603 vs G703?
#1
Cześć, 
Zabieram się za zakup nowej myszki. Chce mysz bezprzewodowa z dobrym sensorem. Stąd myślałem o G703. Porządny sensor, dobra ergonomia i dobre połączenie bezprzewodowe. Tylko obawiam się żywotności baterii, która jest nie wymienna. Pomijam do 30h bez użycia podświetlenia. Chodzi o to jak zmniejszy się jej żywotność z czasem (bo może być, że zostanę z myszką bezprzewodową która ciągle jest na kablu)
Stad zastanawiam się nad G603. Wymienne baterie, dłużej trzyma na jednej baterii. Tylko jest podobno cięższa. Nadaje się ona pod gry? Ktoś testował obie I się wypowie? G603 tak samo dobrze się sprawdza bezprzewodowo pod gry? Jak to w końcu jest też z tym sensorem Hero? Jak ma się do 3366?

Do tego pytanie o podkładkę, czy DM XL będzie dobre do powyższych myszek?
Odpowiedz
#2
podkładka na pewno bedzie ok, bo te sensory na każdej działają dobrze, myszek to neistety nie mieliśmy nigdy na testach więc ciężko mi się wypowiedzieć o nich, z bezprzewodowych to w sumei tylko g403 wireless możemy polecać
Odpowiedz
#3
Ostatecznie wybrałem G703. To w sumie zaktualizowana G403. Mam dwa tygodnie, zobaczymy jak to będzie. W najgorszym wypadku sprzedam i kupię G603, która coś potaniała (można dostać za 220-240)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.