• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plastikowa podkładka.
#1
Cześć,
Jestem w kropce. Nigdy nie korzystałem a jestem zmuszony do zakupu i użytku podkładki plastikowej. W moim domu bywa dość mocno wilgotno ze względu na prowadzony tropikalny życia dzięki moim przyjaciołom ptasznikom oraz wężom :)) Obecnie posiadam materiałową, dużą podkładkę od steelseries, niestety ta robi się mokra pod wpływem wilgoci i staje się nieprzyjemna w dotyku oraz prowadzeniu myszy.
  • jaką obecnie używasz myszkę Dream Machines DM1 Pro
  • jaką masz  podkładkę Steelseries, średnio szybka
  • chce plastikowej :]
  • jaki rozmiar by Cię interesował: duży
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie uznaję
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią/szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? owszem
  • maksymalna cena za podkładkę? ~100zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) dobry stosunek ceny do jakości
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
plastik może nie działać najlepiej z sensorem 3310, do tego plastikowa podkładka też się poci ;/ nie jestem pewien czy to dobry pomysł na taką zamieniać, może warto by ss dexa spróbować, taki sztuczny gładki materiał
Odpowiedz
#3
Ostatnio na innym forum ktoś wpadł w kontemplację:
3310 absolunie gubił się na podkładce, szczególnie podczas podnoszenia myszy - autor wątku używał plastika.

"nie uznaję"
Naprawdę nie ma gwarancji, iż jakikolwiek plastik wytrzyma kilka miesięcy bez pojawiania się znamiennych szram.
Wilgoć w pomieszczeniu dodatkowo negatywnie wpłynie na podkładkę - hard pady lubią się rozklejać.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Nie lubię plastikowych, to jak szuranie paznokciami o tablicę. Ale jak mam coś polecić to pare dni temu chłopak kupił mega cienką podkładkę Razera, dosłownie pół milimetra i jest świetna, solidna, chwali, Razer Sphex v2, za około 70 zł: https://www.razerzone.com/gaming-mouse-m...r-sphex-v2
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
Akurat Razer nigdy nie robił dobrych hard padów.
Poprzedni Sphex po miesiącu wyglądał jak mozaika, i pozostawało go tylko zutylizować.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Myślałam, że to nowość, pierwszy raz widzę taką cienką podkładkę i to Razera.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
Dzięki za odpowiedzi i zaangażowanie w pomoc! Skoro nie plastik, to co..? Może pójść w hybrydę? Bo chyba szkło odpada, prawda?
@Ewelina właśnie też o niej myślałem, pozytywne komentarze czytałem i stostunek do jakości wydaje się być również przyjemny.
Odpowiedz
#8
Ja to polecam tylko szmaciane, czyli Roccat Kanga, Roccat Taito, Logitech G240, a i ślizgaczy nie zniszczysz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
powiem Ci, że masz problem ;/ bo hybrydowych dużych nie robią, na tych cienkich jak naklejka to ślizgi padają jak na plastiku, plastiki Ci nie pomogą, każda materiałowa będzie podobnie sie zachowywać jak qck, szkło odpada a na szkle to sie dopiero poci łapa....

jedyna opcja to dać 160 zł za Zowie G-TFX, większej sztucznej nei dostaniesz, niestety przy warunkach w jakich grasz też mogą być odczuwalne zmiany w slizgu, ale mniejsze niż na qcku
Odpowiedz
#10
@Hya No cóż, dzięki za pomoc. Zamówiona :) Zobaczymy jak się sprawdzi!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.