• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedane] CM Storm Quickfire XT - Cherry MX Blue, PBT
#1
W tym temacie rozpoczynam wyprzedaż mej ukochanej kolekcji klawiatur mechanicznych - znalazłem nowe, jeszcze bardziej kosztowne hobby :(

Na pierwszy ogień idzie CM Storm Quickfire XT na niebieskich przełącznikach Cherry MX. Klawiatura posiada niestandardowy zestaw keycapsów w stylu "ninja" wykonanych z nieścierającego się materiału PBT w schemacie kolorów Dolch - dobierając klawisze inspirowałem się vintage'owym wyglądem klawiatury Cherry G80-1813. Proszę zwrócić uwagę na nieoznakowane klawisze multimedialne.
Quikfire XT, jako jedna z bodaj dwóch klawiatur w całej rodzinie CM Storm, była produkowany przez tajwańską fabrykę Costara (podwykonawca dla Filco, WASD, Das, Rosewill). Stabilizatory pochodzą od Costara - demontaż keycapsów jest zatem nieco utrudniony.

Klawiatura posiada naprawdę minimalne ślady użytkowania, była regularnie czyszczona i kochana (na zdjęciach jest delikatnie przykurzona, gdyż nie używam jej od dłuższego czasu). 
Jest w pełni sprawna, kupiłem ją 09-03-2017 r - objęta dwuletnią gwarancją producenta realizowaną przez sklep e-mag. Dołączam kopię faktury VAT oraz gwarancję.
Dołączam do niej praktycznie nieużywany zestaw fabrycznych klawiszy (może się przydać na potrzeby ewentualnej gwarancji). Sprzedaję ją wraz z kompletem akcesoriów.

Cena: 190zł + wysyłka kurierem/paczkomatem (cena wydaje mi się uczciwa zważywszy na fakt, iż same keycapsy kosztowały ponad stówę)
Kontakt najlepiej bezpośrednio na maila: lagockipawel (at) gmail.com
http://allegro.pl/show_item.php?item=7162267000

[Obrazek: U0jnaFp.jpg]
[Obrazek: lz1KuLA.jpg]
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.