• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki
#11
czekaj na ss rival 600
Odpowiedz
#12
ten rival jakos mnie nie przekonuje dodali tylko czujnik odleglosci czy cos takiego a tak to nic sie nie zmieniło...
Odpowiedz
#13
Rival 300 wydaje się spoko opcją
Odpowiedz
#14
Witaj, miałeś kiedyś możliwość trzymania razer da ? jeśli nie to proponuję spróbować.
naprawdę myszka jest mega wygodna, sensor jak i sama budowa to majstersztyk
Używam jej od prawie 10 lat i nadal śmiem twierdzić, że nie ma obecnie wygodniejszej, z dobrym sensorem dla mnie myszki. Na przestrzeni kilku lat wprowadzili kilka "negatywnych" zmian chociażby jak gumy po bokach, aczkolwiek dalej ją tutaj polecam.
Testuje,testowałem kilkadziesiąt myszek i dalej twierdzę, że da, obecnie elite to jest ten bilans pomiędzy wygodą i znakomitym senorem.
Od siebie polecam jeszcze wypróbować nowego ec2/1-b od zowie
Odpowiedz
#15
@Synth Witaj. Oczwyscie ze miałem DA i nie kupie już tej myszki za nic w świecie. Płacisz tylko za marke. Jedyna myszka razera to Lachesis na ktorej grałem kilka lat temu . Ciężko znalezc cos sensownego.
Odpowiedz
#16
Ja mam myszkę kulkową* i polecam.


@edit by Hya
już na jednym koncie masz ostrzeżenie! jeszcze jeden nic nie wnoszący spam z cyklu jaki to roccat jest zajebisty bez konkretów i będziemy banować każde kolejne Twoje konto...
Odpowiedz
#17
Szczerze polecam Lioncast LM20 dosyć tania bardzo wygodna. Używam jej od kilku tygodni i bardzo dobrze się sprawuje.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.