• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#1
Prośba od DMa do osób, które mają problem z sensorem w DM3 mini. Jeżeli występuje u was zjawisko, że sensor się gubi lub przeskakuje samoczynnie to wyślijcie na gwarancję do DMa, gdyż poszukują egzemplarza w której taki problem występuje, aby móc go przeanalizować.
Odpowiedz
#2
Szkoda, że jak wcześniej o to do nich napisałem, to powiedzieli, że to moja wina, że tak się dzieje ;c
Odpowiedz
#3
byłeś prawdopodobnie jednym z pierwszych u których to wystąpiło :D bo z tego co z nimi rozmawiałem to mieli tylko z kilkanaście takich zgłoszeń (na kilkaset sprzedanych) i potrzebują z 2-3 sztuki żeby móc zdiagnozować problem, a najwidoczniej nikt nie wysłał im tego na RMA, dlatego szukają ;D

powiem Ci że wszyscy producenci wprzypadkach, które nie mają dużej skali tak odpowiadają, albo zwracają produkt, że wina ze strony kupującego jak nei są w stanie stwierdzić problemu ;p,
pierwsze osoby u których gumy w rivalu zaczęły odpadać dostały info, że to raczej ich wina i mogą zaryzykować wysłanie, jak pojawiło sie masowo to od kopa dopiero brali ;D
kolega miał Zowie ec-1a evo cl z łuszczą powierzchnią to kazali zaczekać, że zbadają sprawę, minął miesiąc i nic, dopiero jak wpadaly kolejne zgłoszenia to mu przyjęli...
Odpowiedz
#4
Czyli w tych aspektach DM takie same jak konkurencyja :D ale życze szybkiego zdiagnozowania problemu bo polska firma i fajnie żeby serwis był lepszy niż kontrola jakości
Odpowiedz
#5
miałem przyjemność widzieć kilka zgłoszeń na reklamacje jakie ludzi piszą to był hit - np. że, folijka na ślizgaczach była porysowana ;D i bądź tu człowieku poważny dla takiego klienta ;D ja bym trollował równo :P

no źle to trochę robili, powinno napisać jak zowie, że zbadają sprawę i czekać co się wydarzy i dopiero reagować po pewnym czasie :P zawsze to lepiej wygląda nawet jak by nie pomogli hehe

w każdym razie wygląda na to, że w dm3 to tylko jednostki mają problem z sensorem...
Odpowiedz
#6
Jak będą wypuszczać nową partię to niech przycisków takich twardych nie robią :D
Odpowiedz
#7
Czy w dm3 mini da się ustawić 500dpi? Nie chce ktoś jej pożyczyć na testy? Może ktoś z Krakowa ? :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
tak
Cytat:Przedziały DPI: 500/600/1000/1200/1400/1800 || 400/800/1600/2400/4800/12000 - DPI + LPM (domyślne dpi-400/800/1600/2400/4800/12000)
Odpowiedz
#9
amok w ktorej części krakowa mieszkasz :>? pożyczymy Ci
Odpowiedz
#10
Okolice kurdwanowa (podgorze), ale na spokojnie mogę gdzieś dojechać furą :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.