• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#51
@bensi
u nas w 3 modelach z pierwszej partii nie ma tego, prawdopodobnie ta możliwość konfiguracji ala zowie to wprowadziła, mozliwe ze cos sie jakby przełacza samo i wtedy nastepuje skok ale to moja teoria ;P ale ta mozliwosc ustawienia czegos poprzez usb akurat jest mega fana imo :<

@cesarz
inna fabryka pewnie ;p
Odpowiedz
#52
(05-24-2018, 08:14 PM)Hya napisał(a): z pierwszej partii 

Kiedy ta partia została wyprodukowana? Jest to zapisane w dość oczywisty sposób w numerze seryjnym.
Odpowiedz
#53
(05-24-2018, 08:14 PM)Hya napisał(a): @bensi
u nas w 3 modelach z pierwszej partii nie ma tego, prawdopodobnie ta możliwość konfiguracji ala zowie to wprowadziła, mozliwe ze cos sie jakby przełacza samo i wtedy nastepuje skok ale to moja teoria ;P ale ta mozliwosc ustawienia czegos poprzez usb akurat jest mega fana imo :<

@cesarz
inna fabryka pewnie ;p
No tak, tylko mają już gotowe sterowniki z innej myszy na tych samych komponentach, a mysz ma pamięć wewnętrzną. Dla mnie mimo wszystko łatwiej pobrać sterowniki, niż podłączać 4-5 razy, po każdym razie sprawdzając aktualne hz/dpi, bo może przypadkiem wcisnąłem niewłaściwe przyciski, albo źle je przytrzymałem.
Cytat:Kiedy ta partia została wyprodukowana? Jest to zapisane w dość oczywisty sposób w numerze seryjnym.
Oni chyba mieli wersje testowe, właśnie zanim wprowadzili te opcje zmiany ustawień przy podłączaniu :/
Odpowiedz
#54
mamy wersje prosto z fabryki ze wszystkim tym samym co sklepowe, czyli mają zmianę poprzez kombinacje. Maskaspawacza ma mój egzemplarz, wcześniej miał Amok, on jest już z nr jak w sklepach, bo mamy też bez numerów testowe, ale są dokładnie takie same jak ten mój pod każdym względem.

@up
pewnie, kto co woli, ja tam po prostu lubię jak wszystko da się ustawić od strony myszki bez instalowania czegokolwiek
Odpowiedz
#55
DM3 mini dostępna za 115 zł przez jakieś 6 dni: https://sklep.hard-pc.pl/p9405,mysz-drea...-mini.html
Odpowiedz
#56
Jest aktualizacja oprogramowania: http://redirect.viglink.com/?format=go&j...2CH_V9.rar

1. Download and save on your PC.

2. Unarchive to your computer.

3. Run ISPTool.exe

4. Press button marked "LoadFile".

5. Choose FM5015U_3360_20180619_682CH_V9.MTP.

6. Press program.

IMPORTANT: DO NOT MARK Partial program checkbox.
Odpowiedz
#57
Nie wierzyłem, że to nastąpi :D Może dać jej trzecią szansę? hahaha

EDIT: cesarz to chyba jakiś człowiek od DM :D Poleca, wysyła promocje, promuje.
Odpowiedz
#58
Już widziałem info na overclocku i... podobno ludziom mychy padły od aktualizacji xD

https://www.overclock.net/forum/375-mice...ed-43.html
Odpowiedz
#59
Tak jak napisane, parę razy ten updater się odświeży i mysz działa normalnie.
Odpowiedz
#60
A jak dokładnie działa ten update? Wystarczy raz to uruchomić i już na zawsze będzie ok? Czy na każdym komputerze, na którym podłącze myszkę, będę musiał instalować to jeszcze raz?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.