• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#41
jak reszta rzeczy jest ok, to cieszę się, że tak jest i bynajmniej nie odeślę z powodu latającego scrolla ;D
Odpowiedz
#42
Powiem tak. DM3 zlewa mnie totalnie jeżeli chodzi o fixa, ale jestem w stanie to zrozumieć - problem jest nietypowy. Podeśle wam jeszcze dźwięk latającego scrolla. Wszystko było super, do tych (jak wcześniej uważałem) fatalnie twardych przycisków się całkowicie przyzwyczaiłem. Skoki sensora przestały mnie tak denerwować. Ale do tego ciężko mi się przyzwyczaić. Mam wrażenie, że zaraz sie ten scroll rozleci.

Tutaj video nagrane ziemniakiem: https://www.youtube.com/watch?v=Yzu0cFvb3TA

Może uda się dogadać ze sklepem, żeby mi wysłali nową sztukę.
Odpowiedz
#43
podejrzewam, że uwagi jaki testerzy im dali, teraz adresuja do fabryki, ktora znowu to stara sie ogarnać, bo cos tam innego wyskoczylo po fixie
Odpowiedz
#44
Mi też trafił się egzemplarz, w którym sensor potrafi sam z siebie „skakać”. Dzisiaj dotarła do mnie następująca odpowiedź od supportu:

Cytat:Witam,

Zgadza się, pracujemy nad firmware usuwającym wymieniony problem, ale nie jesteśmy wstanie Pan* podać przybliżonej daty wydania fixu, który jest nadal w fazie testów. 

Pozdrawiamy,
Dream Machines

Patrząc na ten wątek zastanawiam się, czy DM olewa sytuację, czy faktycznie pracują nad tym problemem. Z jednej strony myszka bardzo mi się podoba (latający scroll mi nie przeszkadza), z drugiej strony chcę sprzęt który działa bez problemów. Interesuje mnie, czy ktokolwiek dostał jakąś odpowiedź w sprawie firmware. Mam jeszcze czas żeby bawić się w reklamację, ale nie wiem czy robienie zwrotów do momentu kiedy trafi mi się egzemplarz bez defektu jest warte świeczki.
Odpowiedz
#45
Wiesz, to nie tyle co od nich zależy ale od fabryki jak w końcu znajdą gdzie lezy problem, a że to chińczyki to robią w swoim tempie... najdziwniejsze jest to, że niektóre egzemplarze dopiero po jakims czasie to mają, inne sa ok (albo jeszcze nie wyszło to ;p), niektóre od początku najwyraźniej i nikt nie wie od czego to zależy i co to wywołuje. Z tego co się pytaliśmy to cały czas testują nowe FW, bo póki co nawet jak ten problem zniknął to pojawił się jakiś inny.

Także, zależy czy zależy Ci na czasie i posiadaniu jakiejś myszki czy ta może sobie leżakować i czekać na updata ;) jak się nie doczekasz to w każdej chwila oddasz na gwarę i już
Odpowiedz
#46
DM strasznie straciło w moich oczach. Za każdym razem support odpisuje mi to samo. Mimo to, życzę im jak najlepiej.
Odpowiedz
#47
Z reklamacji przyszedł mi inny egzemplarz z tej samej partii (numery seryjne różnią się o 3). Ten również ma przeskok sensora (na obecną chwilę zdaje się że ten egzemplarz lubi skakać do dołu a nie w prawo jak poprzedni, ale to dane wynikające tylko z dwóch przeskoków) i scroll, który w pewnych ustawieniach trzęsie się, a w innych nie. Przyciski są też nierówno ustawione, (ale to kwestia wyregulowania śrubek) ale to (jak i scroll) mi nie przeszkadza.
Nie wiem, czy mam ochotę bawić się w reklamowanie do momentu aż trafi mi się egzemplarz który nie skacze.
Hya, z jakiego miesiąca są te egzemplarze bez defektów?
Odpowiedz
#48
Od siebie dodam, że u mnie skoki zdarzają się w każdą stronę, ale zawsze o podobną, lub taką samą odległość, a najkrótszy czas między jednym skokiem a drugim to było dosłownie kilka sekund.
Odpowiedz
#49
(05-24-2018, 05:37 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Od siebie dodam, że u mnie skoki zdarzają się w każdą stronę, ale zawsze o podobną, lub taką samą odległość, a najkrótszy czas między jednym skokiem a drugim to było dosłownie kilka sekund.

U mnie skoki na poprzednim egzemplarzu były w przynajmniej podobnych odległościach, ale zawsze były w prawo lub w dół. Najgorsza seria to były jakieś 4 skoki co kilka sekund. Nie mam pojęcia co je powoduje, ale podejrzewam że mają miejsce tylko przy wolniejszych ruchach.
Odpowiedz
#50
Mają zamiar naprawić to za pomocą firmware, więc możliwe, że jest to związane z wprowadzeniem zmian ustawień a la zowie - podczas podłączania myszy do portu usb, zresztą żadne inne myszy na tym sensorze łącznie z ich pozostałymi produktami nie mają takiego problemu. Nie bardzo rozumiem jaki był tego cel, skoro mieli już sterowniki do DM1 pro S i mogliby je wyłącznie dostosować do nowej dm3.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.