• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#31
Przy okazji ja też mam skoki sensora, a kabla czy switchy nie wymieniałem.
Odpowiedz
#32
Ja chyba dam drugą szansę tej DM3 Mini. Wziąłem dzisiaj starą Kinzu do ręki i ten kształt jest po prostu najlepszy. Mam nadzieję, że problemów ze skokami sensora już nie będzie, a do twardych klików ( :/ ) może się przyzwyczaję.
Odpowiedz
#33
No i kolejna sztuka ze skokami sensora. Ehhh.

@Hya Wam ani razu nic nie skoczyło?

EDIT: Przykład https://www.youtube.com/watch?v=VtRyQR6W...e=youtu.be
Odpowiedz
#34
czekaj do jutra, mają fixa w fazie testów, jutro ogłoszą i dadzą pewnie linka do tego

mamy egzemplarze z pierwszej serii, gdzie to było mega rzadkie
Odpowiedz
#35
Nawet Zy z kanału Rocket Jump Ninja ma skoki :D

PS: DM odpisało mi, żebym po fixa napisał w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
#36
właśnie słyszeliśmy, że coś tam niedorobione jest jeszcze z firmware :P
Odpowiedz
#37
Fajnie że film u RJN wypuszczony wczoraj a na yt nic sie nie pojawilo... fajnie jutup tnie zasięgi mimo że sprawdzam sekcje subskrypcji co kilka godzin. A w kwesti myszki to myśle że da sie update'em firmware załatwić
Odpowiedz
#38
Powiem tak. Trafił mi się lepszy egzemplarz niż ostatnio, lecz dalej to nie jest ideał. Ale po 5 dniach ciągłego jej używania stwierdzam jedną rzecz. Jest to jednocześnie komplement i obraza dla tej myszki.
A mianowicie - do tandetności myszek DM da się przyzwyczaić :D Z czasem troszkę latający scroll przestaje przeszkadzać. Do sztywnego kabla też powoli się przyzwyczajam. I ogólnie sama mysz z czasem da się lubić. Nawet te sztywne przyciski nie są takie złe.

Nic, tylko czekać na fixa. Jak wszystko będzie OK, to zmienię sobie kabel i to będzie naprawdę porządna myszka.
I co do takiego "modowania". Myślicie, że scroll z Kinzu będzie pasował do DM3, czy jest on jednak za szeroki? A jak nie, to da się jakoś wyeliminować ten scroll rattle?
Odpowiedz
#39
z tym scrollem da sie pokombinowac, jakby tego scrolla lepiej osadzic w otworku encodera, nie wiem jednak czy jest sens, wszyscy sie do tego z czasem przyzwyczajają, pozniej przestaniesz kompletnie na to zwracać uwagę, widzę to po osobach, co na co dzień mają takie myszki, jak dostają na testy z latającym srollem nigdy nei zwracają już na to uwagi jako minus.

a czy kabel bedzie pasować z kinzu nie wiem ;/ w dm3 masz łatwą wymianę kabla, bo masz tam standardowy wtyk, bez potrzeby lutowania lub jakieś zminiaturyzowane niestandardowe wtyki... z wielu myszek tam pasują kable
Odpowiedz
#40
Ja na swojej Kinzu z mega latającym scrollem siedziałam długie miesiące. Na początku byłam zła że taki jest, potem jakoś się przyzwyczaiłam. Ale lepiej by coś takiego nie występowało w nowej myszce i warto rozważyć wymianę niż przyzwyczajać się x czasu do grzechotki.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.