• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#21
Można od Was wziąć egzemplarz do protestowania lub zakupu?
Odpowiedz
#22
jak jesteś z krakowa to mogę Ci wypożyczyć swój, który ma jeszcze Amok :) te co koledzy mają to są w użytku
Odpowiedz
#23
No jak coś to spoko , bo dalej gram na zowie lub g403 a myśle o sensei 310 ;d
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#24
A jak wygląda sprawa z skokami sensora? Naprawili to? Wiedzą co dokładnie to powodowało?
Odpowiedz
#25
nie wiemy, wygląda na to, że tylko jakaś specyficzna seria cierpi na to, u nas nie ma przeskoków nikt, a wszyscy mamy z pierwszej serii.
Odpowiedz
#26
Jak czytałem na overclocku o tej wadzie, to zdarzało się to osobom, które zmieniały kabel. Tak mi się wydaje, że to może być przyczyną. Totalnie się na takich rzeczach nie znam, ale czy brak tego pierścienia ferrytowego może powodować takie skoki? Przy większym napięciu może myszka wariuje. Jak ktoś się na tym zna i to czyta to może to go kłuć w oczy, ale po prostu taka mnie myśl naszła. Bo przed zmianą kabla problemu ze skokami sensora nie miałem. Dodam tylko, że był to dość popularny kabel od CeeSa'y.
Odpowiedz
#27
Wiem, że to trochę nie ładnie ale dostałem od DM taką odpowiedź:

"Witam,

Niektóre z naszych myszek DM3 Mini miały problem z sensorem. W chwili obecnej pracujemy nad updatem firmware myszki który usunie problem skoków sensora. Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć rozwiązanie w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy,
Dream Machines"

"Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć rozwiązanie w przyszłym tygodniu." - takie pisanie żebym się odczepił, czy faktycznie coś działają? Imo pisanie, że może uda im sie to naprawić w przyszłym tygodniu jest mało wiarygodne.
Odpowiedz
#28
robią, robią ;) to nie jest prosta sprawa jak to nie partia ma problem a pojedyncze egzemplarze...

długo nei mogli ściągnąć wadliwego egzemplarza bo nikt nie chciał im posłać, ludzi tak pisali jakie to problemy mają a jak DM oferował, ze na ich koszt przyślą kuriera to nikt nie chciał ;D już nas pytali nawet, czy nie znamy kogoś z taką wadą...
Odpowiedz
#29
@hya jakim cudem wyszła wam ocena kabla w Mastermouse S na "4", a w dm3 mini na "3" do "3.5"? Kabel w DMce jest lżejszy, cieńszy i bardziej elastyczny.
Przy okazji cm storm oficjalnie zrobił update kabla w tym modelu: http://www.overclock.net/forum/27025281-post1.html
Odpowiedz
#30
widocznie nie przeszkadzał zbytnio osobom które go testowały ;) te oceny tam to jest średnia kilku osób, jak jest więcej niż 5 to odrzucamy skrajne, imo to dobrze działa taki system :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.