• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#11
wyślij mi na priva nr telefonu to w przyszłym tygodniu się zgadamy ;)
Odpowiedz
#12
#SolidarnośćMałopolska
;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Wiadomix :D znowu zacząłem grać w gierki , wiec będę nękać sklepy typu xkom i np wczoraj kupiłem sobie na testy rivala310 i sensor to jakaś poezja ale kształt mi nie leży i chyba wymienię na sensei 310 a potem jak nie to szukam dalej czegoś nowego bo zowie czasem mi się zgubi :D sensor jest spoko ale chyba jestem przyzwyczajony do symetrykow i nic trafić na mm nie mogłem wydaje mi się ze przez kształt waśnie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Ile mm szerokości ma dm3 w najwęższym miejscu pod spodem?
Odpowiedz
#15
W sklepie dreammachines dm3 mini za 149 zł
e: na sklep.hard-pc.pl tak samo
Odpowiedz
#16
Jeśli dobrze mierze to 50mm
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
@Amok masz nowe ec na 3360
Swoją drogą, rival 310 również mi nie przypadł.. ostatnio myślę nad tym ec.. aczkolwiek cena to z kosmosu :E
Odpowiedz
#18
Synth a co masz teraz ? Miałeś g403 np? Ostatnio gram na niej i całkiem spoko ale i tak planuje niedługo wypróbować sensei 310
Nowe ec nie maja podświetlanego scrolla co mi się zawsze w zowie ec podobało eh musieli coś zepsuć
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Czy jest ktoś kto użytkuje dłużej myszki DM, a najlepiej DM3. Strasznie mi do gustu i do ręki (mierzyłem Kinzu) przypadła ta DM3. Jak wygląda jakość wykonania, a przede wszystkim trwałość ich produktów? Używki lepiej omijać jak problem z sensorem, żeby gwarancja była czy jak egzemplarz bez wady to już nic się nie popsuje?
Odpowiedz
#20
do egzemplarzy co są u nas nie mamy zastrzeżeń, jeden z nich widział Amok więc może potwierdzić. Zdarzały się jak wszędzie jakieś problemy, może CI scroll trochę na boki (zakres 1mm) poruszać się, takie pierdołki. Trzeba preferować raczej twardsze przyciski. Kabel z czasem staje się miększy, wiec na początku nie zniechęcaj się ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.