• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślizgacze do cm mm530/mm531
#1
Siemanko. Jakie ślizgacze kupić do mm530? Przeglądałem trochę allegro i w zasadzie najwięcej jest tych corepadów, ale nie mam pojęcia jak stoją z jakością, ślizgiem itp. Ktoś z was używał tych ślizgaczy i może się wypowiedzieć? Czytałem też recenzje hotlineów i tigerów, ale nie wiem które wybrać i skąd zamówić... Z ebaya czy na jakimś amazonie szukać? Nigdy nie kupowałem ślizgaczy więc się na nich nie znam. Jakby ktoś mógłby mi doradzić które ślizgacze najlepiej kupić i gdzie to byłbym bardzo wdzięczny. 

Wiecie może czy myszka mm531 różni się od mm530 tylko tym, że nie ma w sobie ciężarka? :D Chyba nie ma jej nigdzie w sprzedaży poza oficjalnym sklepem cooler mastera co jest trochę dziwne.
Odpowiedz
#2
Hej.
Corepady są; szybkie, bezpłciowe, nijakie, o podłym feelingu.
Trudzę się opisując je jednosłownie, w każdym przypadku, są zdecydowanie gorsze od fabrycznych, toteż skierowałbym skwapliwego na Tiger Gaming / Hotline Games.

W kwestii MM531:
Jest to oczywiście MM530 bez ciężarka.
https://youtu.be/6z9DZHgiXVg
Dystrubucja głosi pustkę, zapewne dlatego, że sama MM530 nie była nazbyt popularna.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Tak podejrzewałem, że te corepady to jakaś kupa... W takim razie gdzie najlepiej zamawiać tigery i hotliney żeby nie zapłacić za przesyłkę 100zł? Z zagranicy zamawiałem coś może raz czy dwa w życiu więc jestem zielony w tych wszystkich ebayach itp. Pytanie czy w ogóle jest kształt tych ślizgaczy który będzie pasował do mm530? Rozumiem, że muszę szukać ślizgaczy o kształcie jak w IE 3.0 czyli tych zwykłych klasycznych pojedynczych stópek? Czy jest jeszcze jakiś inny kształt który będzie pasował?



Trochę dziwnie wyszło z tą mm531.. W zasadzie mogliby wycofać mm530 i dać do sprzedaży tylko mm531. Pewnie zyskałaby większą popularność niż poprzedniczka. Myślę, że ta mycha przez ten ciężarek sporo traci.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.