• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki
#1
Witam,niestety mam dość duży problem z doborem odpowiedniej myszki dla siebie,byłbym bardzo wdzięczny gdybyście pomogli mi w tym temacie.

Jaką obecnie myszkę używasz : RAZER ABYSSUS V2
Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione : 400
Czułość w grach : niska 
Czułość w windows : 6
Czułość w sterach myszki : -
Ile cm przejeżdżasz myszką,aby wykonać pełny obrót : -
W co grasz : Fortnite,CS GO
Jaką masz obecnie podkładkę : Steelseries qck
Ile przycisków używasz w myszce : W obecnym modelu nie posiadam przycisków bocznych,nie przeszkadza mi to.
Twój budżet: 200-250PLN
Jaki chwyt stosujesz : Palm grip
Jakie jest twoje ułożenie palców na myszce : (1+2+2)
Praworęczny 
Wielkość dłoni : 18cm
Szerokość palca wskazującego : 2cm
Czy chce zmienić swój chwyt : Nie
Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie ? : Tak
Co w mojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło ? : Obecna myszka jest jak najbardziej w porządku,niestety po niecałym roku kabel nie stykał.
Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce : Tak 
Uwagi : Dużym plusem byłby trwalszy kabel,również boczna guma pod kciuk w obecnym modelu bardzo przypadła mi do gustu.
Odpowiedz
#2
ty to może DM3 mini by Ci siadła
Odpowiedz
#3
dm3 mini ma problemy ze skokami kursora, na razie bym ją sobie odpuścił, dopóki tego nie naprawią
http://www.overclock.net/forum/375-mice/...st26552632
Odpowiedz
#4
A co powiecie o rival 310 ? Jest teraz na promo w rtv za 219.
Odpowiedz
#5
hmm w sumie rzeczywiście, u nas mamy kilka egzemplarzy bez tego problemu, ale widocznie z innej partii były, z tego co widze, to jakoś ostatnio się to zaczeło pojawiać

rivala 310 zawsze warto sprawdzić, bo to świetna myszka, jest wieksza od abyssusa ale imo warto zaryzykować
Odpowiedz
#6
Pytanie, jaki rozmiar myszki będzie ci odpowiadał. Abyssus jest jedną z najmniejszych myszy "gamingowych" na rynku, a Rival 310 jest jedną z większych. Jeśli masz możliwość przymierzyć w sklepie, to Rival 310 jest bardzo dobrą opcją, jeżeli kształt i rozmiar przypasują. Jeśli bierzesz pod uwagę większe myszki, to Logitech g403 czy Cougar Revenger S również są warte uwagi. Jeśli szukasz czegoś rozmiarowo bliższego abyssusowi, to najlepsze będą Roccat Kone Pure Owl-Eye i Logitech g203, z tym, że zwłaszcza logitecha g203 nie kupowałbym bez przymierzania, kształt jest niezbyt ergonomiczny.
Odpowiedz
#7
Czy problem z skokami myszy nie byla powodowana przez sterowniki nvidi? Z tego co wiem to stachu miał ten problem
Odpowiedz
#8
Na chwilę obecną kumpel pożyczył mi razera diamondback i jezeli chodzi o rozmiar jest ok,więc myślę,że ten rival 310 byłby w porządku.A co wybralibyście z tego zestawienia : deadthadder elite,rival 310,dreammachines dm1 pro s ? Dm i razer mają plecione kable.Myślę,że to duży plus bo właśnie kabel w moim abyssusie padł po niecałym roku i obawiam się tego samego w tym rivalu 310.
Odpowiedz
#9
Mysłałem jeszcze o zowie za ,mógłbym ją nawet przymierzyć,jednak problemem jest cena,najtańsza oferta to 279PLN.
Odpowiedz
#10
Dm3 mini kupiłem w dniu premiery. Skoki sensora miałem, dokładnie to opisałem, w którymś temacie. Nie wiem czym to było spowodowane. Mysz sprzedałem. Na DreamMachines się zawiodłem. Uwielbiam kształt Kinzu, lecz tutaj mamy jakieś dziwne skoki sensora, przyciski strasznie twarde, a powierzchnia tandetna (to nie jest ten przyjemny materiał, jak w Kinzu v3 ;c ).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.