• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkłada pod G403
#1
Cześć, kupiłem sobie G403 wireless (o dziwo, bezprzewodowość mi siadła bardzo dobrze, waga mi nie przeszkadza). Niestety problem jest taki, ze na GTF-X gdy jeżdżę myszką, jest takie uczucie jakbym po czymś szorstkim jeździł, a na Taito mi się nie podoba ślizg, już wolę szorstki ślizg GTFa. Szukam czegoś szybkiego, na którym G403 będzie się dobrze ślizgała.
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): G403
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? GTF-X (chcę jak najszybszą)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Chyba materiałowa, może być inna jeżeli ślizg będzie gut
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Niewiele mniejsza od GTF-Xa, może być większa.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Jak najszybszą
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Powiedzmy że 200
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) - 
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
To może Logitech G240? Ma dobry, szybki ślizg.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
G240 za mała. Zapomniałem dodać, że fajnie by było, gdyby podkładka łatwo się prostowała, bo mój GTF-X nadal nie jest w pełni prosty xD
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
a Ty próbowałeś np. dm pada?
Odpowiedz
#5
Nie. Czy nie będzie tego samego uczucia co na GTF-X?
Myślałem o Corsair MM200 i G840XL, ktoś coś o nich wie? Ewentualnie G-SR, ale ona chyba będzie za wolna dla mnie.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
mm200 jest wolna/bardzo wolna
Odpowiedz
#7
imo warto żebyś zobaczył coś pośredniego to później bedzie Ci łatwiej wybierać, a dm pad jest tani to nie odczujesz nawet jak Ci nie podejdzie ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.