• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa podkładka pod rivala 100
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
    Steelseries rival 100, ślizgacze takie jak były w myszce
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
    Obecnie mam podkładkę steelseries QCK zwykła (40zł dałem)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
    nie znam różnic między typami podkładek bo mało ich używałem albo wogóle. 
  • jaki rozmiar by Cię interesował:
    Obecnie mam 27x32 i taka mniej więcej by mnie interesowała choć może być troszkę większa. 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
    NIE
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
    Nie mam pojęcia jaką mam teraz więc ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Ta co mam jest ok.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
    TAK
  • maksymalna cena za podkładkę?
    Dwie kategorię proszę. do 100zł i bez ograniczeń
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
    raczej czarna bez wzorków 
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
    Generalnie ten ss co teraz mam jest ok, jednak niesamowicie łapie brud (kłaki-mam kota, który wszędzie musi być...) i strzępią się krawędzie. Chciałbym coś co utrzyma właściwości obecnej podkładki a zapewni łatwość utrzymania w czystości co jest dla mnie priorytetem.
Odpowiedz
#2
Mam myszkę Rival 100 i polecam podkładkę Roccat Kanga. Ale raczej wszystkie podkładki łapią brud i co jakiś czas trzeba je przedmuchać, ja to używam po prostu gruszki. Trzeba też czyścić biurko z kurzu dość często. Kurz osiada i nic z tym nie poradzimy, tak samo jak masz kota, no sierści mu nie wyrwiesz :D A więc Roccat Kanga i Logitech G240 to świetne podkładki. Logitech zauważyłam trochę mniej się brudzi, mniej łapie kurzu. To w takim razie jak musisz mieć ciągle czystą, to może plastikowa? Łatwiej się czyści.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Tesoro Aegis
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...oro-aegis/

Roccat Taito 2017
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...aito-2017/

Kanga jest odczuwalnie szybsza od Qcka, więc przechyliłbym się na stronę Taito tudzież Aegis.
Co do plastików - omijałbym szerokim łukiem, zwłaszcza iż nie korzystasz z lasera.
Żywią się ślizgaczami, a dodając kaprawą kondycję na tle czasu, są beznadziejnym pomysłem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Ewelina wiadomo, że trzeba czyścić ale ta podkładka już jest szara nie czarna i nieestetycznie to aż wygląda.
Tesoro odpada ze względu na kolorystykę. Wszystko na biurku mam czarne więc podkładka też fajnie jakby była :)
Roccat Taito wygląda ok i chyba ją wybiorę w wersji MID.
Odpowiedz
#5
Moje podkładki też robią się szybko szare, zwłaszcza tam gdzie trzymam nadgarstek, szybko się ścierają, dlatego chciał czy nie chciał, trzeba co jakiś czas wymieniać. Taito też jest spoko, trochę kosztuje, ale są wielkie, spokojnie wystarczy na wymachiwanie myszką.

XeXu - wiem, dlatego nie dotykam nawet plastikowej, to kat dla ślizgaczy i jak rysowanie paznokciem po tablicy. Ale z tego co nie raz tutaj czytam, to są zwolennicy plastików, dlatego zapytałam, bo jak chce mieć ciągle czystą to albo plastik albo częsta wymiana na nową. No chyba że chce myć. Ja unikam wody na podkładce.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Jeżeli powierzchnia Qck mu odpowiada, to plastik kompletnie nie jest kandydatem na następcę : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
To tylko była myśl, osobiście odradzam plastiki, tu ze względu na czystość zaproponowałam :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
+1 dla taito 2017, też łapie brud jak każda materiałowa, ale nie w stopniu jak Qck co dla Ciebie i tak będzie poprawą :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.