• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do Razer naga Trinity
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
Razer Naga Trinity. Jest tam chyba ten sam sensor co w Deathadder Elite
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
Razer Gigantus, chciałbym szybszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
Obojętnie ale z uwagi na to że pierwsze trzy zdzierają strasznie ślizgacze to kierowałbym się w stronę Materiał/Hybryda
  • jaki rozmiar by Cię interesował:
Coś rozmarów QcK 27x34 jakoś tak. Ale im większa tym lepsza zawsze można troszkę z biurka spuścić żeby kant biurka nie przeszkadzał.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
Wolałbym jakąś co dłużej wytrzyma, ale jeżeli nie będzie wyboru to co zrobić ;)
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
Szybka/średnio szybka. Ciężar Tej nagi (120g) powoduje że na gigantusie czuję się jakbym miał zbyt duże obciążenie
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
Raczej tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
Jeżeli warto to nawet 200zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
Wygląd – ma działać jakieś obrazki też mogły by być
Ulubiona firma – Fajnie byłoby gdyby to był razer (wiecie to podejście że fajnie jest mieć wszystko z jednej firmy)
Grubość – cienka bo grubość gigantusa jest zbyt duża chyba 5mm posiada. Kiedyś miałem QcK 2mm i ta grubość była wporządku 3mm od Roccata też było dobrze
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Przy tej wadze myszki to mógłbyś spróbować Logitech G240
Odpowiedz
#3
Potwierdzam, Logitech G240 (1mm) to świetna podkładka, jak i Roccat Kanga (2mm).
5 mm to faktycznie gruba :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Razer nie będzie posiadał nic takiego w swoim asortymencie? Jaka jest różnica w ślizgu między Kanga a G240 a Gigantusem?
Odpowiedz
#5
Razera podkładek nie miałam, więc nie wiem. Ale różnica między Kanga a G240 jest, G240 bardziej śliska, myszka płynie po niej, ładnie się ślizga. Kanga jest trochę wolniejsza. Obie mają dobre powierzchnie, nie gubią sensora, myszka działa precyzyjnie. G240 jest cienka, ma 1 mm i biurko musi być czyste, bo czuć każdy okruszek, nierówność, no i stukanie myszki o blat, przez te 1 mm, dlatego położyłam G240 na Kanga i dla mnie wymiata :) Tą samą grubość uzyskasz na Roccat Taito 2017 (3 mm), powierzchnia taka jak Kanga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Na morele szukałem i znalazłem kilka propozycji.
#1:
https://www.morele.net/podkladka-roccat-...2-1076316/
#2:
https://www.morele.net/podkladka-roccat-...10-840172/
#3:
https://www.morele.net/podkladka-roccat-...50-286974/
#4:
https://www.morele.net/podkladka-roccat-...70-896336/
#5:
https://www.morele.net/podkladka-roccat-...03-513360/

No i oczywiście ten logitech g240 (ale skoro przy grubości 1mm będę czuł każdą nierówność czy okruszek to ta podkładka będzie ostateczniością). Ale szkoda że nie możecie porównać ślizgu do gigantusa :( ale co zrobić zawsze będę mógł sprzedać jak by ciężej się myszka poruszała.
Odpowiedz
#7
Tzn przetrzesz biurko i po problemie, okruchy rzadko wchodzą pod podkładkę. Bardziej stukanie irytuje, jak podnosi się myszkę i kładzie na biurko, a grubsze podkładki amortyzują.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Czyli się nie przejmować ew szlifierką zeszlifować jak by przeszkadzało. A któraś z tych miała by lepszy ślizg od G240? Czy raczej G240 jest bezkonkurencyjna?
Odpowiedz
#9
To zależy czy lubisz śliskie czy wolniejsze, bo i Kanga, Taito i G240 ma dobry ślizg, tylko G240 jest od nich bardziej śliska, szybsza. Według mnie cenowo najlepiej wypada Kanga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
Dobra dziękuję za pomoc. Skieruję się w kierunku kangi jak będzie jakiś problem to kupie potem G240 (kanga będzie jak u Ciebie jako podkladka pod podkladke :P)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.