• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SPRZEDAM] Wielka wyprzedaż mojej kolekcji myszek
#1
Postanowiłam sprzedać to co zalega w szafach, skoro nie używam, to co mają leżeć, a i pieniążków potrzebuję, więc wystawiam na sprzedaż większą część mojej długoletniej kolekcji myszek. Większość w stanie idealnym, nowym, czy bardzo dobrym, z pudełkami. Lepsze zdjęcia każdej myszki zrobię jak słońce wyjdzie, bo jest ciemno w mieszkaniu. Wiecie, że u mnie myszki są przetestowane i nie zostawiam myszek z wadami, bo od razu lecą do zwrotu. Więc są tutaj myszki zaakceptowane przeze mnie, a to już wysoki poziom kontroli jakości :D

Steelseries Kinzu v3 - 120 zł - sprzedana
Kultowa myszka bardzo dobrze znana. Jest to nowa myszka, z pudełkiem, nie używana, wyjęta w celu przetestowania, miała służyć jako zapasowa dla mojej Kinzu, ale nigdy jej nie używałam. Stan idealny, żyleta, bez wad. Dodam, że już takich nie sprzedają, tym bardziej nówki sztuki w tak super stanie, więc okazja i dylemat dla mnie czy sprzedawać, bo to biały kruk. Ktoś tam na aukcji takie sprzedaje, ale podejrzewam że sprowadzane z aliexpress, a tam są w kiepskim stanie, źle spasowane, przyciski trzeszczące, wiem, bo też zamawiałam i sprzedałam.

Steelseries Rival 100 Gaia Green - 50 zł - sprzedana
Nowa, z pudełkiem, raz wyjęta w celu przetestowania. Myszka sprawdzona, przez co macie pewność, że nie trafi się Wam wybrakowana z trzeszczącymi, wadliwymi przyciskami, w tej są świetne i ciche. Jedynie scroll trochę lata, dość częste w Rivalach. Świetna do gier, a i wygląd niecodzienny.

Roccat Kiro - 45 zł - sprzedana
Myszka używana kilka dni, w dobrym stanie. Małe ryski na ślizgaczach od normalnego użytkowania, a na lewym przycisku widoczne pod światło lekkie przetarcie materiału. Wszystko sprawne, dobrze działające przyciski. Z pudełkiem.

Roccat Lua - 40 zł
Myszka używana z kilkanaście dni, w bardzo dobrym stanie, z pudełkiem. Wszystko sprawne, bez wad. Kilka rysek na ślizgaczach od normalnego użytkowania.

Roccat Kone Pure Owl-Eye - 190 zł - sprzedana
Myszka nowa, z pudełkiem, stan idealny, bez wad. Raz wyjęta w celu przetestowania.

Roccat Kone Pure SE - 90 zł - sprzedana
Myszka nowa, z pudełkiem, stan idealny, bez wad. Raz wyjęta w celu przetestowania.

[Obrazek: IMG_1712.jpg]


+ 2 klawiatury których już nie sprzedają, a są mega wygodne i ciche


A4Tech X-Slim Multimedia - 20 zł - sprzedana
Klawiatura nowa, z pudełkiem. Wygodna i cicha. Z portem usb.

A4Tech Evo Slim Ocean - 20 zł - sprzedana
Klawiatura nowa, z pudełkiem. Wygodna i cicha. Z klawiszami multimedialnymi.

[Obrazek: IMG_1718.jpg]
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
na co zbierasz? pewnie na nowości tegoroczne :D
Odpowiedz
#3
Na spłatę długów :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Hej, jak wygląda sytuacja z gwarancją tego Owl-Eye?
Odpowiedz
#5
Na pewno ma, tylko gdzie ja go kupowałam, z tego co pamiętam w AGD Euro RTV przez internet, więc musiałabym poczytać jak oni to rozwiązują, zapewne trzeba do nich pisać w razie czego.
Edit: 2 lata gwarancji od daty zakupu, a kupiona niedawno. Mają regulamin u siebie, w razie czego wysyła się do nich myszkę.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Do wtorku będę wiedział jak wyglądają moje finanse, więc wtedy się ewentualnie odezwę w sprawie tej myszki :)
Odpowiedz
#7
Ok :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.