• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair Sabre vs Roccat Kone Pure Owl-Eye
#1
Witam, przymierzam się do zakupu nowej myszki głównie do lola. Myszki trzymam Claw/Finger gripem zależnie od myszy. Byłem dziś w Saturnie i był Sabre na wystawie, przymierzyłem i pasował, tylko mam problem z jego dwoma przyciskami do dpi- na pewno ich nie będę używał, a chciałbym przypisać do nich inne akcje, ale internet nie mówi czy jest to możliwe. Kone Pure niestety nie było. Jeżeli obie te myszki są słabe to pewnie zdecyduję się na rivala 100 bo pograłem nim i dobrze mi się nim grało lub dm1 pro (oprócz sensora chyba nie różni się niczym od wersji S?), no ewentualnie Logitech G502 jak będzie na promocji. Najważniejszym aspektem w doborze myszki jest feeling w klikaniu prawego przycisku, musi się go dobrze klikać, w lolu to istotne.

Proszę o odpowiedzi i opinie żeby ułatwić mi wybór :)
Odpowiedz
#2
hmm w myszki corsaira to bym sie nie pchal, ten sabre to jak scimitar am smoothing na sensorze, do tego przy takim układzie to raczej bierz mniejsze myszki chociazby tego rivala 110.

Jeżeli masz wieksza dłon to dm1 pro w swojej cenei nie ma zbytnio konkurencji wiec tez jak najbardziej, tylko pamietaj ze tam nic nie zaprogramujesz
Odpowiedz
#3
Skąd informacje o smoothingu na sensorze w myszach Corsaira? Sabre dostał aktualizację z 6000 dpi (wtedy sensor S3988) do 10 000 dpi (brak informacji o nazwie sensora, przeszukałem pół internetu).
Odpowiedz
#4
w scimatarze był powazny, na zagranicznych forach ludzie sie skarzyli
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.