• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
roccat kone owl eye vs dm1 s pro
#1
hej, od dłuższego czasu męczę się na jakichś noname myszkach i już mam dość więc zamawiam nową. Zastanawiam się tylko między tymi dwoma:
http://allegro.pl/mysz-gracza-dream-mach...16129.html
https://www.x-kom.pl/p/362311-myszka-prz...cification
z żadną nie miałem styczności, jedynie długo służyła mi roccat savu i w 100% spełniała moje oczekiwania pod każdym względem więc chcę coś podobnego. Proszę o jakąś radę myszkowych wyjadaczy albo o inną propozycję :p
Odpowiedz
#2
jak pasowala ci savu to i ten kone pure powinien dobrze lezec
Odpowiedz
#3
kupilem tego roccata, tylko mam maly problem, zainstalowalem sterownik roccat swarm, myszka dziala itd. ale jak zmieniam w ustawieniach np. wyswietlany kolor na niebieski to myszka nadal wyswietla rozne kolory(akurat opcja bicia serca dziala). Dodatkowo chcialem ustawic komunikat dzwiekowy na zmiene DPI i jak zmieniam to nic nie mowi :/ w Savu wszystko mi dzialalo ale mialem inny sterownik a nie ten Swarm.
//edit:
problem rozwiazany, wlaczylem program jeszcze raz i teraz zapisuje ustawienia :p
Odpowiedz
#4
Jak ogólne wrażenia z myszki?
Odpowiedz
#5
(01-12-2018, 06:11 PM)Bl4de98 napisał(a): Jak ogólne wrażenia z myszki?

Myszka naprawdę świetna. Każdy przycisk działa na zawołanie, nic nie trzeba dociskać czy wciskać w odpowiednim miejscu żeby załapało, dlatego czy masz krótsze lub dłuższe palce to działa tak samo, czyli wyśmienicie. Jako że pogrywam w WoT'a to kółko jest dla mnie ważne, a tutaj jest ono rewelacyjne. Czuć każdy skok na kółku a wciskanie go to nie jest jakieś wgniatanie do połowy myszki kawałka plastiku robiąc przy tym hałasu na cały pokój :p boczne przyciski są ok, najwięcej używam tego bliżej nadgarstka, głównie do gadania na TS3. Kabel widać że jest dużo lepszy niż chociażby w takiej Roccat Savu. Nie jest taki twardy i ciężki, więc dobrze leży i nie zahacza o nic(o dziwo w mojej poprzedniej Roccat Savu kabel był tak cholernie twardy i ciężki, że po rozpakowaniu myszki, gdzie kabel był "składany" i zawinięty tym drucikiem to przez cały czas użytkowania nie udało mi się go wyprostować xD). A sama myszka działa bez zarzutów. Nie robię jakichś testów, gram zazwyczaj na 400/800 dpi, najbardziej zwracam uwagę na kółko, przyciski i to czy przy podnoszeniu myszki kursow nie skacze (to chyba LOD sie nazywa? :p ). Można to akurat zmienić w opcjach roccat swarm czy ma łapać ruchy niżej czy wyżej, oczywiście ja mam ustawione jak najniżej bo często podnoszę myszkę i nie lubię jak wariuje mi wtedy kursor. Z wyglądu też bardzo ładna, jedyne czego mi brakuje to tego chropowatego plastiku po bokach co było w Savu, tutaj jest taka matowa powierzchnia no ale idzie się przyzwyczaić(może lepiej że nie ma, bo w savu po ok 50% czasu użytkowania prawie totalnie się starła ta powierzchnia). Moja ocena jak narazie to mocne 9/10. I właśnie zauważyłem, że myszka podrożała o 50zł na xkomie, także jeszcze bardziej cieszę się z zakupu :p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.