• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik TKL na Cherry Brown do 450zl
#1
450zl
Mechanik TKL bez żadnych 'gejmingowych' ozdóbek
70% do gier
Podświetlona: czerwony/rgb (nie zależy mi jakoś na rgb)
Nie potrzebuje makr ani dodatkowych klawiszy
Bez podpórki na nadgarstek
Wyglądowo coś jak Hyperx Alloy Fps Pro
Z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
sprawdzony Ozone Strike Battle na mx brown
Odpowiedz
#3
Chińską, solidną alternatywą wydaje się być jeszcze Ania Pro, również na czerwonych Gateronach. Jest to jednak typowa klawiatura 60% i wiąże się z tym szereg ograniczeń - przeanalizuj sobie jej układ i zdecyduj czy nie będzie przeszkadzał Ci w pracy.
Jakość zastosowanych materiałów wypada w niej bardzo pozytywnie - dla przykładu keycapsy montowane w Strike Battle nie mają startu do double-shotów PBT w Anne Pro.
Personalizowane podświetlenie RGB to również rzecz niespotykana w tej półce cenowej - pod uwagę należy również wziąć wyższą trwałość podświetlenia opartego na diodach lutowanych do PCB.

Kupiłem ją w sumie dla beki, ale naprawdę pozytywnie się rozczarowałem. Apka pod androida jest jedynie mocno zbuggowana. Stabilizatory mogłyby być też nieco lepsze, ale przyzwyczajony jestem do rozwiązań z wysokiej półki.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#4
anki ze strzalkami chyba nie ma ;p ? bo nie proponowales mi jej
Odpowiedz
#5
(01-05-2018, 03:01 PM)canon napisał(a): anki ze strzalkami chyba nie ma ;p ? bo nie proponowales mi jej
Powyższa odpowiedź miała trafić w zasadzie do Twojego wątku - zdarza się gdy nadajesz z klopa ¯\_(ツ)_/¯
Dedykowanych strzałek niestety nie uświadczysz - dostępne są wyłącznie pod kombinacją Fn+WSAD.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#6
czerwone gaterony to pomyłka do pisania :p Mówię to ja, gdzie większość czasu piszę na liniowych przełącznikach.
Pomyłka to surowe określenie, ale to dlatego, że z uwagi na swą miękkość naprawdę nietrudno o missclicki.
Browny moim zdaniem to lepsza opcja, Ozone Strike Battle jak najbardziej się nada.
Ważniejsze są same przełączniki niż keycapy ;)
PS masz też oczywiście Anię na innych switchach, min. jest też wersja Brown, ale trzeba tutaj zwrócić uwagę na pewną właśność tych przełączników.
Generalnie chodzi o to, że są to przełączniki "luźniejsze", bardziej miękkie w kliku, osobiście u mnie powoduje to więcej missclicków. Jeśli chodzi o przyjemność to może i klik ma miejscami fajniejszy, ale jeśli dochodzi do tego mała frustracja z pomyłek to się o tym zapomina ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.