• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkladka do 100zł
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
  • Razer diamondback sensor laserowy 16000dpi 5g (najprawdopodobniej philips twin eye) ślizgacze teflonowe
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
  • Steelseries qck wolałbym nieco szybszą lub pofobną
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
  • Materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował?
  • Duża ale nie i pod mysz i pod klawiature
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
  • Nie
  • wolisz szybką/średnio szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
  • Tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
  • Za bardzo dobrą która wytrzyma minimum dwa lata 100zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • Dobrze by było jeśli miałaby obszycia ponieważ qck się rozwarstwił i popruł i żeby nie zbierała brudu tak jak qck
Odpowiedz
#2
pod sensor philipsa lepsze sa plastiki, ale mało kto je lubi... z materiałowej to może po prostu weź dm pada L i zobaczysz, jak Ci się gra
Odpowiedz
#3
(01-04-2018, 09:04 AM)Hya napisał(a): pod sensor philipsa lepsze sa plastiki, ale mało kto je lubi... z materiałowej to może po prostu weź dm pada L i zobaczysz, jak Ci się gra

Czy dmpad wytrzyma więcej niż qck?
I jakie plastiki polecasz?
Odpowiedz
#4
ciezko dostepna Roccat Raivo,

powinien wytrzymać więcej
Odpowiedz
#5
(01-04-2018, 07:50 PM)Hya napisał(a): ciezko dostepna Roccat Raivo,

powinien wytrzymać więcej

Czy ten Roccat wytrzyma dłużej niż rok czy półtora? Bo miałem kiedyś Roccat Siru i po dwóch miesiącach już padła :/
Odpowiedz
#6
zalezy czy bedziesz co 2-3 miechy wymienial slizgacze ;p wtedy nawet z 2 lata sie trzymaja plastiki

kazdy plastik sie wyciera, ten raivo akurat wyjatkowo dlugo sie trzyma przy normalnym uzytkowaniu

jakbys mial normalny sensor to plastikow bym nie polecal ;/ najlepiej to sprzedac w cholere ta myszke i kupic cos z 3360... od razu bys odczul roznice
Odpowiedz
#7
(01-05-2018, 11:28 AM)Hya napisał(a): zalezy czy bedziesz co 2-3 miechy wymienial slizgacze ;p wtedy nawet z 2 lata sie trzymaja plastiki

kazdy plastik sie wyciera, ten raivo akurat wyjatkowo dlugo sie trzyma przy normalnym uzytkowaniu

jakbys mial normalny sensor to plastikow bym nie polecal ;/ najlepiej to sprzedac w cholere ta myszke i kupic cos z 3360... od razu bys odczul roznice
Szukałem raivo i nie znalazłem :/ Znasz jeszcze jakiś godny polecenia plastik?
Odpowiedz
#8
hmm obecnie mało już kto używa plastiki, ale podobno Cougar Blade jest niezła i dosyć trwała, ale to tylko tak z rozmowy w grze słyszałem od gościa co używał. Niemniej teraz Cougar mega zainwestował w rozwój i ma fajne produkty, więc może warto zaryzykować
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.