• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fingertip, dłoń 20cm
#11
In all nie przetestowałem tej EC, ponieważ kumpel mi pożyczył tą ZA13 do potestowania jakiś czas. Ogólnie, dobrze mi się jej używa, tylko trochę wąska :/ Nie jestem pewien, czy próbować G403, czy EC2-B. Myślałem też, o bezprzewodowej G403, żeby nie męczyć się z tym kablem, tylko obawiam się jakichś opóźnień, etc.
Dorzucam zdjęcie chwytu, żeby było może łatwiej doradzić
https://imgur.com/a/lGxK2
Odpowiedz
#12
G403 Wireless nie ma opóźnień, to najlepsza myszka bezprzewodowa jaką spotkałam i jak najbardziej nadaje się do gier.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
az mnie oczy bola jak patrzam na taka wielka reke z taka mala myszka jak za13 ;D ty to nawet ec1-a mozesz spokojnie tak trzymac, chyba ci bedzie nawet wygodniej
Odpowiedz
#14
Bateria to właśnie minus bo krótko trzyma, średnio co 2, 3 dni trzeba podłączać i ładować.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Poużywałem G403 ~2 tygodnie i cóż, jest idealna (pod każdym względem używa mi się jej lepiej niż innych), ale nie jestem w stanie jej używać. W wersji bezprzewodowej, czuję się jakby nie swojo bez kabla, nie potrafię się przyzwyczaić, a w wersji Wired kabel jest zbyt ciężki... Ale sama mysz jest genialna. Nie ma niczego podobnego, lecz z normalnym przewodem, nie tak ciężkim? Dodam, że mój chwyt przekształcił się w bardziej palma, aniżeli fingera.
Odpowiedz
#16
rival 310, podobna
Odpowiedz
#17
Myślałem, że wspominałem wcześniej o Rivalu 310 testowanym o znajomego, ale jak widzę nie. Niestety, dłoń strasznie mi się poci przez te boki, więc odpada. Dodatkowo, przyciski główne podobają mi się dużo mniej niż na G403 (chociaż owe jeszcze mogę przeżyć), to boczne wydają mi się zbyt twarde.
Odpowiedz
#18
to cougar revenger s tylko boje się ze boki tez beda powodowac potliwosc u ciebie, jednak wiecej nic juz nie ma godnego uwagi i podobnego ;/

ewentualnie czekaj na rivala 600 - troche wiekszy rival 310 (polowa lutego) ma takie antyposlizgowe maty, taka miekka guma, przyciski lepsze jak w g403
Odpowiedz
#19
Rival 310 był taki na styk, 600 nie będzie za duży? I czy to antypoślizgowe coś (rocketjumpninja chyba mówił że to guma?) nie będzie powodowała potliwości?
Odpowiedz
#20
hmm no 600 jest wieksza, to moze rzeczywiście byc za duza ;/ tak to guma, ale imo nei powoduje potliwosci
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.