• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz 100-150 zł
#11
Hehe też się raz nacięłam myśląc że tak musi być, a okazało się że to była folia, idealnie przyklejona :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
No to w takim razie dostałem myszkę z idealnie przyklejoną folia do ślizgaczy, spróbuję ja jakos odkleić i dam znać :)
Odpowiedz
#13
Chyba, że faktycznie ktoś je wcześniej zdjął, mogła to być myszka ze zwrotów i ponownie dana do obiegu. Nic na siłę, ale skub paznokciem aż trafisz na brzeg folii który zacznie się odklejać.
Ha, co za opis, tak to jest jak się ogląda serial o chirurgu :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
Faktycznie, może pochodzić ze zwrotu bo zapasowe ślizgacze nie były w żadnym opakowaniu/folii i w dodatku są uszczerbione
Odpowiedz
#15
Aha, to jak tak to już ktoś odkleił folie i nie nakleił ponownie, bo gdyby to zrobił, to byś od razu zauważył, pojawiły by się bąbelki, nierówności, brudy. Przetrzyj ślizgacze, zobacz czy się nie kleją. Spróbuj na innej podkładce jak masz możliwość.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#16
No nic, wygląda na to że sklep Komputronik nawet nie chciał poinformować, ze myszka ze zwrotu. Napiszę do supportu DM, może mi wyślą dodatkowe ślizgacze.
Odpowiedz
#17
A są na nich ryski? Wtedy widać że ktoś ją wcześniej użytkował. Czasem trafiają się ślizgacze zbyt płaskie czy wymieniane (innej firmy), czy zużyte i wtedy myszka źle chodzi. Ciężko stwierdzić nie widząc ich i nie mając porównania z drugim takim samym modelem myszki. Jeśli reszta myszki jest sprawna i odpowiada Ci, to faktycznie wystarczy wymienić tylko ślizgacze.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Są ryski. Myszka musi pochodzić ze zwrotu bo zapasowe ślizgacze nie pokrywają się z tymi na myszce i nie były zapakowane tak jak na recenzjach


https://imgur.com/a/Vi2Go


Nawet nie chcą się odkleić od tego białego .
Odpowiedz
#19
Haha sory, ale ktoś sobie jaja zrobił. To nie są zapasowe ślizgacze firmowo zapakowane. To se ktoś odkleił i przykleił na jakiś papierek, mało tego, są z dziurami. Od razu bym to reklamowała do sklepu, niech oddają pieniądze lub wysyłają drugą sztukę, a chociażby same ślizgacze jeśli mają.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Napisałem, powiedzieli ze skierują tą sprawę do działu serwisowego i jutro odpiszą.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.