• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz 100-150 zł
#21
Lux. Szkoda tylko, że takie rzeczy trafiają się dość często. Ja kilka razy dostałam produkty używane ze zwrotów, płacąc za nówki.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#22
No najgorsze jest to ze nigdzie nie było napisane na stronie Komputroniku, że ta myszka pochodzi ze zwrotu i ma takie wady(ślizgacze). I zapłaciłem jak za nową.
Odpowiedz
#23
Chcieli przemycić, myśleli że klient nie zauważy i to przejdzie. X-kom np. wystawia takie rzeczy ze zwrotów na aukcje jako outlet.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
Nie bądźmy prostoduszni w tym wątku.
Dopiero znaczne ślady eksploatacji na pudełku tudzież samej myszy, naklejają łatkę "Outlet".
Gdzie są zwroty, tam i kwiaty.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
a to była tam folia czy nie było :> ?

bo może ktoś przekleił te z dodatkowego kompletu a stare nakleił na papierek :P swoją drogą takich zwrotów nei powinni przyjmować, bo to już nosi ślady użytkowania gdyż ktoś zużył ślizgacze ;D, nawet samo ściągnięcie foli ochronnej powinno uniemożliwić zwrot konsumencki. W końcu zwrot powinien polegac na tym, że jak oddajemy to produkt ma dalej być jak nowy... więc sklep nei jest na tym stratny.
Odpowiedz
#26
Foli nie było, te "dodatkowe/zapasowe" nie pasują do tych naklejonych na myszkę, są po prostu mniejsze :). Dzisiaj napisali, że trzeba czekać na decyzję kierownika sklepu internetowego. Jeśli do jutra mi nie odpiszą to odsyłam i dam zarobić innemu sklepowi.



EDIT. Odpisali, zwrot towaru na ich koszt.
Odpowiedz
#27
to porządni chociaż ;) to ktoś ich w ciula chyba zrobił wcześniej najwidoczniej ;p
Odpowiedz
#28
Pod ten chwyt i długość dłoni osobiście brał bym HP Omen za 149 pln, jest to rebrandowany SteelSeries Rival 300:

https://www.ceneo.pl/51791049
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.