• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka klawiatura mechaniczna z podkładką i podświetleniem z mx blue do 1000 zł?
#11
No ok, a ta co podałem wcześniej? :P
Odpowiedz
#12
Posiada wyjątkowo odpustowy design i mało atrakcyjną cenę.
W założonym budżecie wybrałbym zdecydowanie Ducky Shine 6 PBT.
Ostatecznie możesz wziąć Corsaira K70.K95 i rozważyć dodatkowo zakup opcjonalnego zestawu klawiszy -
http://www.corsair.com/en-eu/corsair-gam...caps-white
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#13
Nie licząc wyglądu i ceny to jest jednak spoko? I co dają te dodatkowe klawisze w podanym linku? Co do logitecha g810/g910 warto je brać? Nie mam możliwości w Bydgoszczy je przetestować :/Wiem, że są na romer-g i tyle. Mój Brat ma używaną k65 na mx redach i bezbłędnie pisałem, ale ten typ cherry to wg mnie jeszcze nie to co chce. W sklepach same membranowe są. Na g213 nawet znośnie mi się pisało, ale wiem, że to membranówka.
Odpowiedz
#14
I przy okazji spytam: fnatic gear rush g1 to dobra klawiatura? Jakie minusy, jakie plusy? Dzięki za odpowiedzi na te i poprzednie pytania :D
Odpowiedz
#15
(01-03-2018, 12:05 PM)rocklee napisał(a): I przy okazji spytam: fnatic gear rush g1 to dobra klawiatura? Jakie minusy, jakie plusy? Dzięki za odpowiedzi na te i poprzednie pytania :D

Wygląda naprawdę fajnie, wersja z MX Red jest teraz na promocji nawet. Ładny font na klawiszach (choć pewnie znów za tworzywo służy cienki ABS).

Niestety, dolny rząd ma klawisze w dziwacznych rozmiarach (WIN i FN są w 1x, ALT i CTRL wyglądają tak na oko na 1.75x, a powinny być 1.25x), więc musiałbyś przeczesywać aliexpress lub ebay w poszukiwaniu odpowiednich zestawów klawiszy na wymianę. Tutaj jest rozpiska standardowych rozmiarów w układzie ANSI: klik

Pozostają też rzeczy o których mało wiadomo typu: jakość (czyt. żywotność) LEDów, jakość stabilizatorów, grubość tworzywa obudowy, typ PCB. O tym producenci rzadko informują, a youtuberzy nie mają najczęściej pojęcia.
Odpowiedz
#16
Dzięki za odpowiedź. A wypowiedziałbyś się też przy okazji na mój wcześniejszy post?

BTW Testowałem dziś klawiatury razera (ale chyba tylko na pomarańczowych). Źle nie było, ale na pewno to nie jest coś co oczekuję :D
Odpowiedz
#17
co do tego g-skilla to ciężko powiedzieć jak ona się będzie zachowywać po dłuższym czasie, bo to ich pierwsza klawka i nie cieszy sięzbyt dużą popularnością.

to są zamienne keycapsy z tworzywa pbt, są po prostu przyjemniejsze w dotyku i bardziej wytrzymałe i po czasie nie ślizgają się jak ABSowe

jak podobała Ci się membrana to śmiało możesz rozważać roemer-g
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.