• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z DA Elite
#1
Mam problem czasem jak w grze  cs go trzymam lewy przycisk to przestaje "strzelać" reagować i musze pare razy po klikać i dopiero zaczyna reagować zdarza się to raz na jakiś czas kilkanaście razy w dniu ale jest to uciążliwe. Ktoś się orientuje czy przyjmą mi to na gwarancje? bo jednak musieli by trochę pograć na tej myszce żeby to zobaczyć
Odpowiedz
#2
To tak jak ja ostatnio miałam z myszką, że lewy przycisk uszkodzony. Jest już zapewne zużyty, coś może nie łączyć w środku, może też jakiś brud się dostał. Niech koledzy się wypowiedzą, bo i mnie ciekawi jak to naprawić, też niedługo się za to będę zabierać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Właśnie prawdopodobnie brud się dostał, rozebrałbym myszke ale mam gwarancje a takto ją strace pewnie .
Odpowiedz
#4
Zapewne tak, stracisz wtedy gwarancję. Po rozebraniu myszki zapewne też trzeba będzie kupić nowe ślizgacze, jak ja odkleiłam od Kone Pure, to nie nadają się już do użytku.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.