• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G400 - G500
#1
Witajcie ponownie.
Po przerzuceniu tuzina topowych klikaczy, uświadomiłem sobie, iż dłoń odrzuca wszystko.
Głównymi sprawcami są wszelakie, pospolite krawędzie - zabijają ergonomię dwóch ostatnich palców i kciuka, przy tym bawiąc się truchłem.
Na G400, dłoń leży świetnie, arcywybornie, mam sporo miejsca na palec serdeczny.
[Obrazek: 2117622]
Łudziłem się EMP, niestety krawędź prawego boku powoduje katusze dla serdecznego palca, dodatkowo sam Kone nie odbiega od G400 rozmiarem.
Liczyłem, że będzie dobrym następcą, albo chociaż substytutem.

Z przodujących modeli, większość była za mała; G403, Deathadder (Zmieniam zdanie, jest średni rozmiarowo), G502.
Myszy oparte o pierwowzór Microsoftu, kompletnie mi nie odpowiadają, królowie: G403, Deathadder - niesamowity dyskomfort.
Postanowiłem więc, że w miarę okazji mógłbym zakupić G500.
Oczywiście, czysto dla komfortu jako druga mysz - przeglądarka internetowa, klikanie pulpitu, drugi komputer.
Pytanie brzmi: Czy ktokolwiek miał możliwość porównania obu modeli?
Czysto teoretycznie, G500 powinna być odczuwalnie grubsza, lecz z kolei ma krótszą krawędź.
Wszystko w ramach bardziej ciekawostki, tudzież wyprawy w poszukiwaniu podobnego kształtu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#2
Ja też miło wspominam moją przygodę z g400, ten fenomenalny scroll, nigdy potem nie trafiłem na mychę z tak dobrze pracującym kółkiem myszy. G500 miał chyba kiedyś kumpel, muszę zapytać. :) Ja gdzieś w szpargałach powinienem mieć jeszcze poprzedniczkę g400 czyli g518 - tylko nie pamiętam jak ona się ma do g500 [wielkościowo], dawno jej nie widziałem, się gdzieś zapodziała po którymś remoncie. :p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.