• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa myszki
#41
Nie, lewy przycisk tak chodził cały czas i przed rozkręceniem, bez śrubek i po skręceniu, więc to nie w tym problem. Gość zużył myszkę i chciał jeszcze odzyskać za nią pieniądze.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#42
Jest w oplocie, więc nie jest to problem : p
Nie miałbym co robić z całą myszą.
Kabel to koszt kilku złotych na Alie, tylko czas oczekiwania gra pierwsze skrzypce.
Raczej nie chcesz brać przykładu z poprzedniego sprzedawcy, i nie wystawisz jej za podobną kwotę, ale możesz spróbować kogoś poratować za kilka dyszek.
Granicę niestety wyznaczają Military, które dostępne są już od 60zł - chyba sprawne :v
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#43
Tylko co mi z myszki bez kabla, Ty byś ją lepiej rozebrał :D Nie będę brać z niego przykładu, jak już bym chciała wystawiać, to napisałabym jaka jest sytuacja z przyciskiem i sprzedałabym za grosze. Dla mnie nie ma problemu, jeśli chcesz ten kabel, to mogę Ci za free wysłać. Myszka i tak już na nic się nie zda. Jak coś jeszcze potrzebujesz z mojej kolekcji to pisz, np. podkładkę Roccat Kanga mam nówkę w zapasie, to chcesz mogę wysłać, mam też Kinzu v3 nówka sztuka, leży nieużywana z pudełkiem, to ją będę wystawiać na sprzedaż, trzeba trochę się tego pozbyć.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#44
to może tylko przycisk wystarczy przelutować, naciśnij na switcha czy jest wciśnięty jak klikasz bez przycisków i shella na górze
Odpowiedz
#45
Z tego co pamiętam to naciskałam i z tym przyciskiem było ok, klikał tak jak prawy. Ja bardziej podejrzewam że może jakieś styki brudne, czy kabelek któryś odpowiedzialny za lewy przycisk słabo łączy. Nie znam się, tak tylko myślę. Z drugiej strony nawet jakbym naprawiła lewy przycisk to i tak on jest zużyty, skrzypi obudowa.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#46
Jeżeli będziesz w stu procentach pewna, to pozostaw cynk.
Odezwę się w prywatnej wiadomości.
W międzyczasie, sprawdź jeszcze dokładnie, naprawdę.
O ile mnie pamięć nie myli, posiadałaś wcześniej BE, co było powodem kupna nowej?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#47
I posiadam ją cały czas, nawet teraz na podkładce :D Chciałam mieć w zapasie, jak ta mi pierdyknie i dlatego że już nie produkują i coraz rzadziej ją można dorwać, a ostatnio używam od kilku dni i mi się mega spodobała. Kobieta zmienną jest. W sumie na biurku mam 3 myszki :D
Sprawdzałam, ale nie mam na tyle dużej wiedzy by dokładniej sprawdzić, zresztą i tak nie umiem lutować itp, więc wszelkie takie operacje odpadają.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#48
Rozumiem.
PW.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#49
to może rzeczywiście plastik jest już nadwyrężony i dlatego tak jest... to boje sie, że nic z nią nei zrobisz juz
Odpowiedz
#50
Albo postarac sie zrobic swapa z laserowej wersji kone'a a t3 laserowe czesto sie zdarzają w okolicach 50zł
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.