• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa myszki
#11
Nvm, człowiek uczy się na błędach.
Plagocki pewnie nieźle rychnął ;D
Wybaczcie mi, nie doczytałem.

Tak w ogóle, Reo - wysyłasz tego G400?
Jakbyś mógł podesłać głębsze zdjęcia, byłbym zdumiony.
Kabel nie przerywa przy szybkich ruchach?

@Ewelina
Nie jest to nic trudnego.
Jeżeli jest złamany, zauważysz.
Zawsze możesz podesłać zdjęcie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Oczywiste, że nie sprzeda za grosze, będzie tego pilnował, biznes :D

To chyba dobrze piszesz, tak zrobię, po prostu sama odkleję ślizgacze i zajrzę do środka, przy okazji popatrzę jak to wygląda. Obym tylko nie znalazła martwych owadów :D
Ok to w dzień spróbuję i zrobię zdjęcie, bo w sumie i tak dobrze jest w środku przeczyścić, nigdy nie wiadomo co tam siedzi.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
@xexu g400 nadal mam ale obecnie brat używa go do grania w cs 1.6 więc jak się mu nie znudzi granie (kwestia kilku tygodni) to narazie muszę zawiesić sprzedarz. zdjęcia będe robił (kiedy będe wiedział że nikt jej nie bedzie uzywał to nawet i zdjęcia kabla w środku zrobie i poświęce i tak już z**bane slizgacze) i zamienie te stare na olx. co do kabla obecnie nie mam już pewności ale jeszcze przed podmianą zdjęc zrobie dodatkowe testy i opisze to w opisie ogłoszenia. Jesli nie sprzedam jej to w okolicach lutego lub marca ją wyremontuje całkowicie (switche 20m, oryginalne slizgi lub od Hot Line i nowy kabel)
@ewelina dobrze byłoby gdybyś podesłała fotki
Odpowiedz
#14
Jak nie kupię do momentu, w którym wznowisz sprzedaż, to będę chętny.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
W razie czego to napisze prywatnie i się dogadamy.
Odpowiedz
#16
Dobra, wstyd mi trochę za moje niekompetentne zachowanie, ale przynajmniej mogłem komuś poprawić humor.
Piedestał jednak nie dla mnie, ale order forumowego wesołka mogę przypiąć.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Ale o jakim zachowaniu piszesz? I czemu wstyd?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Allegro samo wprowadziło taki rodzaj działania, o którym nie wiedziałem, gdyż nie używałem tej platformy od 2011 roku.
Mimo wszystko, cóż... cieszę się, że nikt nie został dotknięty.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
O, tego też nie wiedziałam, mimo że nie raz sprzedaję, ale licytacji rzadko używam. Oj tam, nic się nie stało :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Cóż, muszę wyhaczyć kolejnego Logitecha.
Odświeżyłem pamięć dzisiaj, przerzucając 13 różnych egzemplarzy, stąd takie wnioski.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.