• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam Nową mysz za A4tech x750
#11
po przesiadce z a4techa to nawet by Ci wystarczył dm1 pro za 139 zł ;) jak nie chcesz dużo wydawać
Odpowiedz
#12
No ja z mojego Atecha to jestem mega zadowolony bo fajnie lezy w dlozni i sobry sensor avago 9500 .
Będe polował na DM1 i rival 310 ale hm rival odpada za wysoki ,
Nad razer`ami jeszcze myślę ale one hmm nie wiem chrome niby fajnie wyglada i cena ok ale hm .
Odpowiedz
#13
Deathadder to duża mysz.
Sprawdziłbym przymusowo Roccat Kone Pure.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Wiele poczytałem
I DM1 Pro oras S to tak naprawde to to samo , tylko że mają inny sensor np zwykły bez tych bajerów zmian DPI ma 3310 a drugi 3360 .
Różnicy wielkiej niema w sensorach tzn tak mi się zdaję i pytanie jest tu czy jest sens dopłacać do Pro S ?? bo 3200dpi zupełnie wystarczy do gier gdzie mam tak samo ustawioną przy moim Atechie .
Odpowiedz
#15
"Eska" ma też inny przycisk pod scrollem, łatwiej się go wciska niż ten mega twardy w dm1 pro. Więc o ile trafisz na dobry model z nie rozklekotanym scrollem, :) to warto dopłacić do "S". No chyba, że nie używasz zbyt często tego przycisku.
Odpowiedz
#16
3310 to nie jest zła opcja dla Ciebie.
Przesiadasz się z lasera, więc powinno być tylko lepiej.
Nie widzę sensu dopłaty do "S".
Naprawdę nie masz możliwości przymierzenia czegoś w sklepie?
Wystarczy sprawdzić Sensei'a 310 - masz odpowiedź na kształt DM1 Pro.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Scroll bardzo czesto używam i zależy mi na lekkim fajnym przycisku scrolla .
XeXu nie mam ;/ umnie w Dębicy są niby mediaexpert i inne ale praktycznie nie ma żadnych myszek tylko te tanie A4tech`y blood`y .

I jeszcze jedno , znajomi mnie wyśmiali że chce kupiwac DM1 pro :( bo uważają że one sa tak ch....e jak roccat`y i mówia że tylko Zowie Ec1-a lub 2 -a ale one kosztuja 250zl ponad ;/
Jeszcze mi polecili Stellseries Kinzu V3 130zl
Odpowiedz
#18
Bo są niekompetentni.
Pewnie siedzą jeszcze w 7.1 na stereo, co? :)
Kinzu przy DM1 Pro, to cofnięcie się o 10 lat.
Zowie są nieopłacalne, szczególnie w twoim przypadku, ten sam sensor posiada DM.
Patrząc przez nowe modele - Kone Pure Owl-Eye i Kone EMP, postawiłbym Roccata ponad Zowie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
z miększym mid clickiem to może sensei 310 by Ci się sprawdził, jak już miałbyś dopłacać do czegoś to warto, na pewno lepsza opcja dla Ciebie od Zowie. Taniej DM1 Pro S też będzie dobry, bo mid click już ma miększy od dm1 pro, wiec też można z niego normalnei korzystac.
Odpowiedz
#20
Postanowiłem że biorę DM1 Pro S gdyż :
1. przyciski LMB i RMB są naprawdę ciche i nie wpadają głęboko w klik ( info z youtube )
2. Scroll klik ma miły i lekki oraz nie słychać grzechotu podczas scrollowania np stron chociaż poczytałem opinie z test gear i morele że trafiają się takie stuki co są dość głośne scrolle tzn grzechot . ( Oby moja była wolna z grzechotu ) ( youtyube)
3. Ma oprogramowanie do zmian DPI co umożliwi mi ustawienie na 3.200dpi , chociaż wyczytałem że nie idzie zapisać własnych ustawień w pamięci myszce .
( nie miałem możliwości obmacania myszki więc całe info dźwięków pochodzi z youtube , sam świadomość że inaczej będzie słychać ją przy mnie w realu chociaż liczę że bedzie w miarę cicha )

Więc Rivale odpadają z powodu scrollów ( głośne ).
Więc myślę że DM1 Pro S wytrzyma conajmniej 4 - 5 lat .

PS. jeśli coś pokręciłem to proszę o poprawę :) *** Jeśli nie, to dziękuje wszystkim za poświecony czas i pomoc w doborze myszki na lata :) ***
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.