• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kone Pure Owl-Eye i jego powierzchnia
#41
Zrobione

https://imgur.com/a/BzZleDV
Odpowiedz
#42
Noice!
Czekam na efekt finalny : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#43
Co Ty zrobiłeś tej myszce :D Wygodniej teraz z taką powierzchnią? Oryginalna jest kiczowato śliska, nie wiem czemu zrezygnowali z tej z Black Edition.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#44
Właśnie ku mojemu rozczarowaniu, ten zachwalany grip tape nie jest tak super jak mi się wydawało. W sumie jest tak samo jak z oryginalnym plastikiem w KPOE. Czy tak jak napisała Ewelina, dość kiczowato.

Jest mi smutno ;c
Odpowiedz
#45
Griptape mogłeś nabyć na rodzimym rynku - strona którą podlinkowałem wcześniej - Antgrip, korzysta z tape'ów Jessupa - dostępne u nas za symboliczne 19.99.

Mimo wszystko, spróbowałbym jeszcze owijek ;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#46
(05-31-2018, 08:16 PM)Stachu napisał(a): Właśnie ku mojemu rozczarowaniu, ten zachwalany grip tape nie jest tak super jak mi się wydawało. W sumie jest tak samo jak z oryginalnym plastikiem w KPOE. Czy tak jak napisała Ewelina, dość kiczowato.

Jest mi smutno ;c
Mimo wszystko szanuję napracowanie :D
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#47
Przynajmniej się nie nudził :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#48
Teraz jestem jeszcze bardziej wściekły, niż smutny. Całkowicie zapomniałem spróbować z obudową od KP Black Edition... Oczywiście bez bocznych i do zmiany DPI, ale i tak ich nie używam.

Macie jakieś pomysły na odklejenie ślizgaczy i ponowne ich naklejenie?
Odpowiedz
#49
Suszarka :g
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#50
Ten wątek powoli zamienia się w jakiś pamiętnik, więc... :D

Mój Drogi Pamiętniku,

Dzisiaj stwierdziłem, że te tape'y w ogóle mi nie pasują i je odkleiłem. Kleju zostało po nich mnóstwo, pomimo nagrzania ich przed odklejeniem.
Postanowiłem znów rozkręcić tego dziada. Starannie nagrzałem ślizgacze i odkleiłem. Na szczęście nakleiłem je wczoraj, więc były praktycznie proste.
Szybko sprawdziłem czy będzie pasować obudowa od Black Edition. Niestety, nawet po odkręceniu płytki z przyciskami bocznymi i od dpi obudowa nie chciała się spasować. Specjalnie mnie to nie zdziwiło, ale do tego momentu wierzyłem, że może jednak się uda.
No nic, pomyślałem "Trzeba wymyć tę obudowę KPOE z kleju". Na szczęście nie było to problematyczne, trochę ciepłej wody, mydła, szczotka i po 5 minutach była czyściutka.
Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził jak będzie działać scroll (sama rolka) z KP Black Edition w KPOE. Tym razem pasował idealnie. Nie wiem czy to zwykłe placebo, ale teraz scroll wydaję się być cichszy i przyjemniejszy.
Ostatnie czyszczenia i zabierałem się do skręcania. Zauważyłem, że LPM chodzi o wiele lepiej od PPM. Kombinowałem, kombinowałem i lekko poluzowałem śrubki po prawej stronie pcb, po czym włożyłem pod nie malutki papierek (kawałek kartoniku z pudełka Kropelki). Nagle PPM zaczął chodzić o wiele przyjemniej i ma chyba taki sam feeling jak LPM.
Nakleiłem, wcześniej odklejone ślizgacze, ponownie podgrzałem suszarką, klej puścił, ślizgacze docisnąłem palcem i wszystko skończyło się dobrze.

Teraz mam pytanie. Wkładając ten malutki papierek pod prawą część pcb, mogłem spowodować jakąś zmianę w pracy sensora? Papierek miał grubość imo nie większą niż 0.5mm.

PS: Ale jestem zdesperowany, że piszę takie rzeczy na forum publicznym xd Ale mam nadzieję, że interesuję to chociaż jedną osobę :D

EDIT1: Dodam również, że mogę wysłać komuś te tape'y. Mam jeszcze prawie 2 listki. Jeżeli ktoś ma problemy z za suchymi rękami to będą idealne. Przy minimalnej ilości potu grip jest fatalny.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.