• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kone Pure Owl-Eye i jego powierzchnia
#21
Ewelina. Zauważyłaś jakieś zasadnicze różnice pomiędzy Optical Black Edition, a Owl-Eye? Głównie chodzi o sensor, przyciski, scroll, powierzchnia, kabel, ślizgacze. Ale w szczególności pytam o sensor i przyciski.
Odpowiedz
#22
Tak, zauważyłam. Wszystkie cechy na + dla Kone Pure Black Edition. W Owl-Eye zepsuli co tylko się dało. Co do sensora to zbyt krótko używałam bym miała porównać, ale na tamtą chwilę nie zauważyłam różnicy. Przyciski w Owl-Eye głośne, sztywniejsze, gorsze, scroll tak samo głośniejszy. No i powierzchnia śliski plastik, fe. Kabel to mi się zdaje że taki sam jest, też sztywny i nie fajny. Ślizgacze chyba podobne.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#23
Dziękuje wszystkim za opinie. Spróbuje sie po prostu przerzucić na Black Edition.
Odpowiedz
#24
Szkoda że już nie ma jej w sprzedaży, tylko używki i to w nie wiadomo jakim stanie :/ może za granicą ktoś sprzedaje...
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#25
Sensor Owl-Eye w praktyce jest przyjemniejszy, feeling.
Główne przyciski BE/Military już teoretycznie są milsze - 5M vs 50M.
Scroll jest niemalże identyczny, wszędzie ALPS.
Dosyć marginalne różnice, niuans.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#26
Ale różnica duża w przyciskach, no i materiału.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#27
Klik "piątek" jest wyczuwalnie inny, tak.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#28
Jezeli mam byc szczery to przyciski u mnie sa najwazniejsze, zaraz po ksztalcie.

Naczytalem sie, ze ten 3310 niby jest ostry, wiec powinien mi przypasowac. Przeciez to dalej topowy sesnor. Polowa topki csa na nim gra. Testowalem prawie 20 myszek a z tym 3310 mialem malo do czynienia. Tylko w Ec2a i fk2, ale tych uzywalem krotko, bo ksztalt mi nie pasowal, wiec ciezko ocenic (FK2 uwielbialem ale byla minimalnie za duza i te boki nie sa tam na tyle proste jakbym chcial).

Imo powierzchnia zrekompensuje mi troche gorszy sensor. Wkoncu bede mial lepsza kontrole i tak lapa mi sie nie bedzie pocic.
Odpowiedz
#29
Dokładnie tak.
Jeżeli Ci odpowiada, śmiało.
Ja z 3310 powróciłem do S3095, głównie za sprawą feelingu.
Maślane Avago mi odpowiadają, toteż decyduj na podstawie własnego smaku ;)
"Prosi" to niestety słabe źródło, sami nie wiedzą na czym grają.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#30
Ja o tym wiem. Chodzilo mi bardziej o to, ze to nie sensor jest najwazniejszy zeby byc najlepszym.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.