• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZOWIE EC-A
#11
w sumie poza bardzo czułem scrollem nie ma nic złego. Nic się nie rusza.
Odpowiedz
#12
Tylko przetestuj ją na dexie i g440, bo nie wiem czy nie zmienie dexa ^^. Ale mam nadzieje, że będzie super wspołpracował. Rozmiar dla mnie wystarczający. Jedyne co lekko irytuje to gładkość ruchu, ale to przyzwyczajenie po plastikach. Fraguje się w bf4 super. Ale po zowie oczekuje kolejnego frago boosta^^.
Odpowiedz
#13
szybszej od dexa nie znam ;) trochę czasu musi minąć zanim przywykniesz do czegoś wolniejszego po przejściu z plastikowej. Na dexie działa bezproblemowo. Nie masz praktycznie oporu ze startu z pozycji 0 no i nie katuje ślizgów jak plastik ;) G440 muszę poszukać, bo nie wiem u kogo teraz jest :P
Odpowiedz
#14
W waszej ec1-a macie przełącznik pod scrollem przypadkowej chinskiej firmy, w mojej ec2-a jest to:
http://www.upload.ee/image/5289238/Ec2a.jpg
Przy okazii miałbym pytanie, czy wiecie skąd może pochodzić mały gumowy krążek leżący obok myszy na zdjęciu? Wypadł przy demontażu pcb i nie mam pojęcia gdzie go wsadzić.
Odpowiedz
#15
pewnie się z czegoś wysunął, w sumie to nie kojarzę czegoś takiego u nas :P Z tym przyciskiem to nawet uaktualnię recenzję , bo to ważne, dużo ludzi pisało do Zowie czemu dali tam jakieś gówno zamiast normalnego Huano ;)
Odpowiedz
#16
Ja ją kupowałem z miesiąc po waszej recenzji, dopiero teraz ją rozkrecałem. Musieli dość dawno już zmienić ten przełącznik.
Odpowiedz
#17
Możliwe, że przy produkcji się zorientowali, że złe przyciski tam dali i szybko podmienili, co zresztą w przypadku Zowie nie dziwi, bo lubią takie akcje robić. Mogła wyjść partia z tym chińskim przełącznikiem, gdyż mamy kolegę, który też ma ten boyue w niej, a kupował zaraz po premierze.
Odpowiedz
#18
Odkopię stary temat bo czemu nie :)

Mam pytanko do posiadaczy EC2-A, mam tę mychę od 2 tygodni i zauważyłem że lewy przycisk po aktywacji schodzi mi jeszcze głębiej.
Powiedzcie mi proszę czy to jest normalna cecha tych myszek czy może trafiłem na trefny egzemplarz?
Wygląda to tak:

Odpowiedz
#19
Reklamowałbym, z pewnością nie jest to normalna cecha tych myszek.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#20
myszki zowie zwlaszcza ec-1a maja over-travel na przyciskach, ale raczej nie az taki chyba ze teraz taka serie wypuscili :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.