• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z pchełkami
#1
Czesc, mam maly problem ze swoimi pchelkami albo telefonem (Soundmagic ep30)
Mianowicie gdy telefon jest zablokowany to sluchawki same mi sie wyciszaja/przelaczaja na nastepna muzyke/pauzuja/podglasniaja (warto dodac, ze w sumie jak poruszy sie kablem)
Nie wiem czy jest do tego jakas aplikacja, ktora mi to zmienia czy coś, wczesniej mi jeszcze samo przelaczalo co chwile na mowe ale usunalem apke i jest git tylko caly czas problem z tym przelaczalem co mnie denerwuje strasznie. Czy mial ktos taki problem?
Odpowiedz
#2
co to za magiczny telefon?
Odpowiedz
#3
samsung galaxy j5
Odpowiedz
#4
Czy te słuchawki mają jakiegoś pilota na kablu, czy jakiś przycisk? Bo jak się tak dzieje, podczas ruszania kabelkiem, to może gdzieś wewnątrz coś nie styka/robi się zwarcie.
Odpowiedz
#5
wlasnie w tym problem, ze nie maja zadnego
Odpowiedz
#6
spróbuj podłączyć je do kompa i sprawdź czy występuje ten problem.. przynajmniej będziesz wiedział, że słuchawki do wymiany.
Odpowiedz
#7
ehh, nie mam pojecia co sie odpierdala :D
Podlaczylem pod komputer bylo wszystko normalnie, potem pod telefon przewijalo/pauzowalo jak pojebany, podlaczylem znow pod komputer bylo git, wiec postanowilem pod inny telefon, ale przed tym podlaczylem jeszcze raz pod swoj i wszystko git... Nie mam pojecia, moze pozniej napisze jutro czy pojutrze jak znow bedzie wystepowac, ale w takim razie stawialbym na telefon tylko co niby to powoduje. A i dodam, ze nie tyle co ruszaniem samym kablem tylko tym co sie podlacza do telefonu (wlacznika?), bo moze zle sie wyrazilem
Ale coz, mimo wszystko troche zbyt pochopnie napisalem post zamiast pierw sprawdzic na innych urzadzeniach, zobaczymy czy w nie dalekiej przyszlosci tez tak bedzie
Odpowiedz
#8
w sensie, że gdy poruszasz wtykiem od słuchawek? jak przekręcasz tak?
Ja mam tak, że w jednych słuchawkach nic się nie dzieje, a w innych to potrafi się dźwięk najogólniej psuć :p Ale nigdy się piosenki same nie zmieniają ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.