• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze drugiej myszy
#1
Witam,

jakiś już czas temu doradziliście mi zakup myszki Roccat kone pure military i powiem szczerze, że był to genialny wybór. Jestem z niej już od dłuższego czasu mega zadowolony (też ostatnio doradziliście mi słuchawki somic v2).

Dzisiaj jest black friday i mam pytanko bo są dwie tanie myszki (potrzebuje na drugiego kompa i używać ją będziemy tylko, gdy kumple lub ktoś z rodziny wpadnie pograć. Zdaje sobei sprawę że są to gorsze myszki niż tą którą mam, ale którą dokupić (chwytu nie podam bo różnic ludzie będą z niej skorzystać):

Corsair Katar - 69 zł (sensor chyba A3090)
SS rival Alchemy Gold - 49 zł (sensor chyba SDNS-3059)

Liczę na pomoc i pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Stawiam na Rivala.
Głównie przemawia kształt - jest większa, boczne przyciski, po prostu bardziej uniwersalna.
Katar jest bardzo mały - 111mm.
Patrząc na sensor, będzie podobnie.
Oczywiście zakładając, że będą one używane na niskich wartościach, poniżej 500 DPI.
Nie mogłem doszukać się testów max speeda Katara, gdyż wszędzie bezużyteczne "testy" na wartościach, których prawie nikt nie używa.
Zakładając iż jest to A3090, dla 400 DPI powinno być responsywnie, a sam max speed powinien wynosić ~3m/s.
Reasumując, dla 400 DPI A3090 i 500 DPI A3059 będzie bardzo podobnie, również w kwestii LODa.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
jeśli na xkomie to już się wyprzedał :p
Odpowiedz
#4
Ok dziękuje za pomoc - rano zamówiłem obie, ale w takim razie wybiorę rivala :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.