• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamrażanie dm1 pro s
#1
Właśnie kupiłem dm1 pro s i mam dziwny problem z zamrażaniem kursora jak mysz jest nieaktywna przez jakiś czas. Coś jakby oszczędzanie energii, tyle że samo zamrażanie i wzbudzanie jest chyba zbyt krótkie - generalnie sprawa kilkunastu sekund, ale za to bardzo irytuje. Ten typ tak ma, czy czeka mnie reklamacja? :(
Odpowiedz
#2
Jakiej podkładki używasz?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Steelseries 4HD

Edit: Czyli wina podkładki, na staruteńkim qck i na biurku problem nie występuje. Najgorsze jest to, że wraz z mychą kupiłem też nową podkładkę, bo stary 4HD był już mocno wytarty. No nic pozostaje mi jedynie poszukać jakiejś "szybkiej" podkładki.
Odpowiedz
#4
to wina materiału, u mnie np. sensor nie działa na drewnie wogóle
Odpowiedz
#5
Tak właśnie myślałem ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Dziwne, że dm1 pro działa bez zarzutu, ale cóż poradzić. Wkurza mnie za to scroll w tej "eSce", to już nawet nie chodzi o luzy - które są wyjątkowo wielkie, ale też sam scroll czasem wydaje taki metaliczny dźwięk podczas kręcenia rolką - jakby haczyło o coś. Muszę znaleźć sposób na przywrócenie ustawień fabrycznych myszy i odeślę ją do sklepu, w przeciwnym wypadku pozostaje mi chyba tylko serwis dm.
Odpowiedz
#7
Próbuj.
Dzisiaj, w dobie ogólnego odsyłania sprzętu, powstają wady których finalnie nie było.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
4hd moze zaniżać loda przez co występują u ciebie takie problemy, kup sobie roccat raivo powinno byc normalnie jeżeli na innych podkladkach działa ci normalnie
Odpowiedz
#9
Jeśli zostanę przy dm1 pro s, rozważam zamianę na rivala 310. Co do zmiany podkładki, to źle wspominam przygodę z roccatem. Miałem sotę, a raivo podobnie jak sota też lubi się rozwarstwiać. :( Prędzej chyba bym kupił logitech g440. Kiedyś używałem qpad heaton i miło ją wspominam, szkoda że podkładka praktycznie nie do dostania.
Odpowiedz
#10
tyle, że roccat ma bardzo trwałą powierzchnię, fakt będzie sie rozwarstwiać, ale nie w stopniu (przynajmniej u nas), który zmieniałby ślizg lub uniemożliwiał komfortowe korzystanie z niej
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.