• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SPRZEDAM] Roccat Kone Pure Owl-eye (2017) - 140zł
#11
I tak pewnie będziesz odsyłać ;p
Dwa różne "kliki" w myszkach profilowanych, to naturalna rzecz.
Nie jest to wada.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
O tym wiem. Ale potrafię poznać wadę, a 2 trochę różniące się od siebie przyciski :) W tej pierwszej co miałam przycisk był wadliwy na 100% i już poleciał do zwrotu. W drugiej myszce już przyciski były ciche. Więc po tym upewniłam się na bank że to była wada.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
Co masz na myśli mówiąc "różniące się przyciski"?
Najprawdopodobniej nawet ta "wada", nie podlegałaby reklamacji.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Myślę że podlegałaby, skoro inny egzemplarz miał ciche przyciski, a tam jak przykładowo naciskałam w połowie przycisku to słychać było mocne stuknięcie, głośne, nie wiem jak to wytłumaczyć, miałam wcześniej nagrać ale program do kamerki przestał działać i się wkurzyłam i dałam sobie z tym spokój, a lustrzanki nie chciało mi się ustawiać. 2 przyciski - lewy i prawy mogą trochę mieć inne brzmienie, jeden może trochę odbiegać, ale w tamtym egzemplarzu prawy przycisk mocno stukał, to nie był delikatny, cichy klik, tylko głośne uderzanie, jakby przycisk był źle wykonany.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
G400 ma zupełnie odmienne od siebie przyciski.
Prawy jest znacznie cichszy, również nacisk potrzebny do aktywacji jest mniejszy.
Słychać wyraźnie, że dźwięk jest inny w obydwu przypadkach.
Czy jest to wada? Absolutnie nie, one tak mają.
Co prawda, na dzień dzisiejszy różnica jest mniejsza w myszkach, lecz wciąż naturalnym zjawiskiem są dwa inne przyciski w profilowanych konstrukcjach.
Dodatkowo warto dodać, iż Roccaty mają dosyć specyficzne przyciski.
Mianowicie, dosadnie oddają dźwięk zarówno po naciśnięciu, jak i w drodze powrotnej.
> https://youtu.be/Ck-nXyhRJMA
Możesz porównać dźwięk u Ciebie, z tymi w materiale.
> https://youtu.be/a3qSuUJSJgs
Tutaj dokładnie to, o czym wspominałem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Ja porównywałam dźwięk z rożnymi filmikami i tam jest normalnie, tak jak powinno być, u mnie prawy był wadliwy, bo tak jak już pisałam w drugim egzemplarzu było ok. Te Roccaty często mają problem z przyciskami, przecież ile ja razy kupowałam, wymieniałam Lua i Kiro, by trafić na w miarę dobre przyciski.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
To ja Ci nie wyśle myszki. Wg mnie wszystko jest ok, a nie chce sie bawić w zwroty o byle co.
Odpowiedz
#18
Hehe spoko, rozumiem to. Jak się uprę to jeszcze spróbuję w sklepie, jak znowu nie wyjdzie to trudno, trzeba liczyć na DM.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
Ogłoszenie ponownie aktualne. Cena: 140zł.
Odpowiedz
#20
Rany, jaką Ty mi konkurencję robisz :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.