• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Software DM1 PRO S
#1
Nie wiem czy widzieliście czy nie, na forum chyba nikt nie pisał. DM wypuścił software do DM1 Pro S w którym można przypisać funkcje przycisków, oraz kolor podświetlenia :>
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
A jest możliwa zabawa z pooling rate?
Odpowiedz
#3
przydatne info ; ) trzeba zupdatować reckę ;p
Odpowiedz
#4
Z pooling ratem chyba nie, chociaż nie jestem pewien, ale zapomniałem o możliwości konfiguracji DPI z przeskokiem co 100 :)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#5
nom, można zmienić ;)
Odpowiedz
#6
A gdzie są te sterowniki ?. Nie mogę nigdzie znaleźć.
Odpowiedz
#7
na ich stronie
Odpowiedz
#8
XD. Zacząłem od ich strony, ale tam były tylko stery do bez"S" . No i lipa stery widmo XD.
Edit: W recenzji daliście link, na forum overclock.net tez był, jakoś taki gdzieś ukryty jak prezenty na gwiazdkę...
Odpowiedz
#9
Trochę dziwne to oprogramowanie - po pierwszym uruchomieniu zmienia ustawienia mychy na "nowe domyślne"? Zamiast 6 ustawień dpi, teraz mam 4 (i nie da się tego zwiększyć). Zmienia też same wartości dpi, powyżej 800 wprowadza swoje ustawienia - ja używam 1600 (kolorek zielony) - teraz zielony to 3000 dpi. Kolejna zmiana to próbkowanie, zamiast 1000 jest 500. Ale są też pozytywy - wreszcie mogę wyłączyć całkowicie to piekielne podświetlanie :)

Edit:

Ktoś wie jak przywrócić domyślne ustawienia myszy, sprzed użycia programu? bo mam wrażenie, że moje problemy z podkładką o których pisałem tu: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=2673 są spowodowane tym programem, a może mi się wydaje i wcześniej po prostu tego nie zauważyłem :) 
W każdym bądź razie rozważam zwrot tej myszki (wkurza mnie też ten rozklekotany scroll), a z tymi 4 ustawieniami dpi zamiast 6, mogą mi nie przyjąć zwrotu.
Odpowiedz
#10
Dostałem odpowiedź z supportu Dream Machines - po użyciu w/w programu nie da się powrócić do ustawień fabrycznych, a sam program jest w wersji beta.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.