• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Steelseries Rival 110
#97
Muszę przyznać że się myliłam. Co do wady przycisków w Kone Pure SE. Byłam pewna że to wada fabryczna, a dziś przysłali inny egzemplarz i okazał się prawie identyczny, bez wad, po prostu w tym modelu przyciski główne, zwłaszcza lewy, bo prawy ujdzie, to w obu egzemplarzach lewy jest tragiczny. Te przyciski są twarde, głośne, mają nieprzyjemny klik z takim ciężkim pogłosem. Dodam że zdecydowanie wolę głośny klik G203, jest przyjemniejszy od SE. Nie wiedziałam, że producent celowo zastosował tak złe przyciski, byłam na 100% pewna że to wada. Dlatego więcej nie poszukuję dobrego egzemplarza, bo każdy kolejny będzie tak sam. W innym myszkach jak widziałam wadliwy przycisk, to kolejne egzemplarze już miały dobry, dlatego wiem że w innych myszkach po prostu trafiła mi się wadliwa. A w przypadku Kone Pure SE to są właśnie takiej kiepskiej jakości przyciski, najgorsze jakie testowałam. To tyle, przynajmniej nie muszę więcej szukać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Steelseries Rival 110 - Ewelina - 12-01-2017, 02:15 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.