• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Steelseries Rival 110
#21
aha :) ja komputer mam od urodzenia, a dokładniej jak byłam w brzuchu mamy :D tata zapaleniec miał atari, commodore, nawet programował gry i tak od urodzenia siedziałam przy komputerze :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#22
Cóż, ja początkowo na PSX.
Pierwsze przygody z Larą, MoH, Crash Bandicoot, Colin.
Potem Might & Magic, Doom, UT2k4/2k3, Quake.
Był nawet Starcraft ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
A to to kultowe pozycje, też grałam. Jako dziecko niestety mogłam tylko pomarzyć o konsoli psx, kupiłam już za swoje pieniądze jak byłam dorosła i to na czarno-białym malutkim telewizorku grałam. Marzyłam też o Game Boy czarno-białym, na aukcji używkę wypatrzyłam za 100 zł, ale nie miałam pieniędzy, a rodzina nie chciała mi dać na to pieniędzy, przeżywałam wiele dni, a już nie byłam taka mała :D Długo marzyłam o pegasusie na żółte kartridże, większość osób z klasy już miała, zazdrościłam im. Pewnego razu na Święta od mikołaja dostałam od rodziców taką konsolę, co prawda to nie był pegasus, tylko tańsza podróbka, ale grunt że grać można było i strzelać do kaczek z pistoletu, nie zapomnę tej radości :) Całe dzieciństwo korzystałam z komputera taty, nie miałam swojego własnego, ale jak już zaczęłam zarabiać swoje pieniądze i wkroczyłam w świat dorosłych, to wreszcie kupiłam swój pierwszy komputer i byłam z tego bardzo dumna.
No to tak w skrócie kawałek mego życiorysu :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
O Pegasusa też się otarłem swego czasu ;)
Sporo było na PSX gier, w które grałem.
Mimo iż z początku więcej czasu, znacznie więcej, poświęcałem na konsolę niżeli PC, to nie wyobrażam sobie grać w jakiekolwiek FPSy na padzie, zero przyjemności.
Zupełnie jak gra w stare gatunki, posadzone na smartphone'ach - sterowanie zabija.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
Dokładnie, jak można na padzie sterować i strzelać, np. w Battlefield próbowałam grać na konsoli, no nie szło, same nerwy. Co innego wyścigi samochodowe, Tekken, czy Fifa ze znajomymi, to na konsoli świetna zabawa.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#26
Jeszcze single, robiony pod auto-aima ;5
GTA V również nie mogłem zdzierżyć na konsoli.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#27
No w większość gier na konsolę ciężko się gra, ale są zwolennicy konsoli i będą wychwalać. Mi szybko się znudziła i sprzedałam. Najlepszą i najczęściej graną grą był Tekken, nie ma to jak napierniczać się z siostrą na konsoli :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#28
Grało się na PSX.
Hworang i Wulong, chyba ulubione postacie.
Chociaż mimo wszystko wolę MK ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
Ja tym co tak tańczył i nauczyłam się jednego triku, gdzie nie dawałam przeciwnikowi wstać :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#30
Mówisz o zabójczym combo miliona wciśniętych przycisków? ;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.