• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] Mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB i Monitor Benq gl2250hm - gwarancja
#1
Witam,
Mam na sprzedaż używaną Mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB, oraz używany Monitor BenQ GL2250HM.
 
Podam tylko istotne informacje na temat ceny, mojego użytkowania, gwarancji oraz kilka zdjęć. Nie będę tutaj wklejał opisu producentów, bo to można w bardzo prosty sposób znaleźć samemu.
Dodatkowo załączam linki do moich ogłoszeń na portalu OLX.
Informuję, że nie mam problemu ze sprzedażą tych przedmiotów przez allegro.


Mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB:  ~200zł
Link do ogłoszenia OLX: https://www.olx.pl/o...99-IDpNJU1.html

Mysz posiadam od 1 kiwietnia 2017 (trochę ponad 6 miesięcy), więc jest dość młoda. Mysz kupowałem w sklepie x-kom, gwarancja producenta to 2 lata (zostaje jeszcze około 1,5 roku). Posiadam czytelny paragon zakupu. Z tego co wiem to w x-kom działa też opcja paragonu internetowego, więc tym bardziej nie powinno być problemu z gwarancją nawet po zgubieniu paragonu papierowego.
 
Mysz nie ma żadnych rys, żadnych pęknięć i nigdy mi nie upadła. Wygląda jak nowa i działa również jak nowa. Sensor bez zarzutów, przyciski działają tak samo jak po zakupie. Kabel zupełnie nie zniszczony. Gumy po bokach nie są wytarte, nawet ślizgacze (oryginalne) moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze (korzystałem zawsze z podkładki materiałowej).
 
 
Posiadam oczywiście komplet oryginalnych ciężarków wraz z oryginalnym etui, oraz oryginalne, niezniszczone opakowanie. Dodatkowo instrukcję itp (wszystko co było w pudełku gdy je otwierałem).
 
 
 
Monitor BenQ GL2250HM:  ~200zł
Link do ogłoszenia OLX: https://www.olx.pl/o...99-IDpNLEt.html

Monitor posiadam od 29.09.2016 roku, więc nieco ponad rok. Monitor był kupiony w sklepie morele.net i posiada gwarancję producenta 36 miesięcy (czyli zostają jeszcze niecałe dwa lata gwarancji).
Posiadam e-fakturę, oraz wydruk gwarancji.
 
Monitor nie ma rys, zadrapań ani żadnych pęknięć. Zwyczajnie stał na biurku i wyświetlał obraz ;)
Matryca działa jak powinna, wszystkie przyciski również działają jak nowe.
Podstawka trzyma się pewnie i stabilnie, tak jak po wyjęciu z pudełka, również nie jest porysowana, ani pęknięta.
 
Posiadam oczywiście kabel zasilający do tego monitora, który również nie jest w żaden sposób uszkodzony.
 
W sprzedawanym przeze mnie zestawie nie ma kabla cyfrowego/analogowego. Uznałem że kupujący i tak zakupi taki kabel jaki będzie potrzebował, a jest to niewielki koszt około 10-20zł.
 
Monitor posiada złącza: HDMI(cyfrowe), DVI-D(cyfrowe) oraz D-Sub(analogowe).
 
Monitor ma w pełni sprawne głośniki.
 
Monitor wysyłam wraz z oryginalnym pudełkiem.
 
 
 
Obie ceny są cenami jedynie wyjściowymi i mogą ulec zmianie.
 
Kontakt: najlepiej tutaj poprzez forum, oczywiście dane z OLX również są dostępne, ale jednak na e-mail nie zaglądam tak często jak na forum, a z telefonem różnie bywa - uczelnia itp.
Odpowiedz
#2
up up
Odpowiedz
#3
Monitor sprzedany, została mysz.
Odpowiedz
#4
up :(
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.