• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka RTS/RPG (Kiro, Rival 100, g203?)
#21
Dobra, postaram się nie zapomnieć :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#22
(Nie wiem czy mogę odświeżyć temat po takim czasie, ale nie znalazłem żadnego info, więc zakładam, że tak)
Update:

Pomęczyłem się trochę żyjąc z Kone Pure Owl-Eye, bo tak bardzo jak kochałem z nią być, tak jej nienawidziłem. XD
Momentalnie odczułem skok w precyzji korzystając z mniejszej myszki z lepszym sensorem, pod tym względem było naprawdę przyjemnie.
Scroll pomimo tego, że naprawdę sam w sobie był przyjemny, to dla mnie jednak jego wysoka pozycja uniemożliwiała swobodne korzystanie z śpm.
Zdawał się przeszkadzać w wygodnym ułożeniu palców, jak zresztą sam kształt. Zdecydowanie nie mogę przeżyć, kiedy myszka wymusza na mnie trzymanie jej w jakiś sposób, a nawet jak się jej podporządkowałem to mój mały palec zdawał się bardzo na tym cierpieć ze względu na krawędź z prawej strony.
Przyciski o ile miały dobrze wyczuwalny klik, tak były za lekkie i zdarzały się przez to missclicki.
Sama powierzchnia pomimo tego, że miała jakoś tam lepiej sobie radzić z potliwością mnie niewiele dawała, chociaż nawet wręcz przeciwnie - palce bardzo ślizgały mi się po bokach.

Sowa więc ode mnie już odleciała, a dylemat został.

Postanowiłem zrobić sobie kolejną rundkę po sklepach już po czasie z Kone Pure, niestety nic poza Rivalem 100 nie przyciągnęło zbytnio mojej uwagi.
Rival 300 i G502 bardzo dobrze leżały mi w dłoni i nie bardzo mogłem na coś narzekać, jednak nie wydaje mi się, abym był w stanie zmienić swój grip na palm.
Chętnie bym wziął Rivala 100, ale sensor boli, a Rival 110 ma podobnież jakieś problemy z wykonaniem. (Taki przynajmniej jest głos ludu :D)

Jakiś głos rozsądku jest w stanie jeszcze coś doradzić? :/
Odpowiedz
#23
Mishu - a jak z kablem w oplocie, nie przeszkadzał Ci sztywny kabel? Ja za każdym razem jak chcę używam Kone Pure, to większość czasu spędzam na odczepianiu, poprawianiu, prostowaniu kabla, bo normalnie nie da się użytkować. Dlatego używam nadal Rivala 100, chociaż wciąż czekam na coś innego. Na dniach będę miała Dream Machines DM3 Mini i w niej szansa, ponoć chwalą, więc jak przyjdzie to zrobię recenzję i napiszę czy warto. Ponoć sensor ma świetny, więc to dużo lepsza wersja Kinzu v3 i jeśli nie będzie miała większych wad, to na pewno będzie polecaną myszką.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
Nie wiem co to był za kabel, ale nigdy bym nie powiedział, że jakiś może się tak kręcić i plątać o.o Miałem z tym problemy szczególnie jak jakaś pętelka się zaczepiała o krawędź wysuwanej półki (jest na to jakieś ładne określenie?)  i ciągnęła mi myszkę ode mnie. D:

Zainteresowałbym się DM3, ale nie wiem jak tam u nich z przyciskami. Lekkie przyciski doprowadzają mnie do nerwicy. :P
Te w Rivalu 100 są dla mnie na tyle przyjazne, że mogę położyć na nich zimne ręce, a i tak będę klikał znacznie szybciej, niż po jakimś czasie na jakiejkolwiek innej myszce, z którą miałem do tej pory do czynienia.
Odpowiedz
#25
Jak będę miała to napiszę jak przyciski, czy lekko chodzą, czy nie. Wybranie odpowiedniej dla siebie myszy to droga przez męki :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#26
Będę więc cierpliwie czekał na informacje, ale też poprzeglądam jakieś inne propozycje, chociaż nie wydaje mi się, że coś przegapiłem.
Spodziewałem się, że ideału nie znajdę, ale nie sądziłem, że tak trudno będzie dobrać coś, z czym w ogóle jest sens żyć. D:
Odpowiedz
#27
Możesz jeszcze zobaczyć Logitech G203, nie pamiętam czy polecane było, mam u siebie na biurku i używam na zmianę z Rivalem 100.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#28
DM3 raczej ma miękki klik.
Konstrukcja Kinzu + Omrony 20M.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
Może w poniedziałek/wtorek przyjdzie i wszystko napiszę :D Nic nie schowa się przede mną :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#30
Podchodziłem do g203 wiele razy i za każdym lubiłem tę myszkę do czasu naciśnięcia któregoś z przycisku. D:
Miałem nadzieję, że może g pro wygląda pod tym względem nieco lepiej ale niestety nie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.