• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowo - myszka do zastosowań biurowych.
#11
Ciężko jest mi stwierdzić, każdy jest inny.
Toriado bliżej do X7, poniekąd podobny kształt, nawet dosadnie.
G203 ma kształt typowej "biurówki" od Logitecha, tragicznie mi się ją trzyma, ale czy to powinno decydować o twoim wyborze?
Absolutnie nie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Biorąc pod uwagę wymienione przez ciebie aspekty, czyli wygodę, sensor i wygląd, rival 100 moim zdaniem wypada tutaj najlepiej, masz również do wyboru różne wersje kolorystyczne (choć z tego co widzę, w różnych cenach). W cenie 100 zł jest na pewno warta rozważenia. Co do kształtu toriado, to jest to po prostu rebrand microsoft intellimouse explorer, uznawanej za jedną z najlepszych pod względem wygody.
Odpowiedz
#13
Przeczytałem recenzje Rivala 100 - w zasadzie jak wspomniałeś spełnia wszystkie moje wymagania (ładna, lepszy sensor, cicha, brak innych problemów, z którymi borykają się inne), jednak widziałem głosy, że czasem były miała problemy z awaryjnością przycisków. Jak po gwarancji za jakieś 3lata mam ją wymieniać to podziękuję. Czy jest to poprawione w obecnych modelach i wykazuję się lepszą trwałością?
Jeśli nie to chyba jednak wybiorę brzydkie i ciężkie kaczątko w postaci Toriado .
Odpowiedz
#14
Owszem, dalej boryka się z problemami przycisków, ale z drugiej strony...  Toriado to jednak Tracer ;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Każdy producent ma lepsze i gorsze produkty ;)
Ten Dell to musi być niewygodny, że szok ;D Taka cegiełka
G203 wydaje mi się, że do palma nie ma szans, aby była wygodna (za mała jest)
Rival 100 też nie jest do palma ;)
W tym budżecie musisz iść na kompromis - co dla Ciebie ważniejsze: wygoda czy aspekty techniczne?
Ja wolałbym wybrać wygodę (Toriado), na resztę można oko przymknąć. Jak myszka jest niewygodna, a świetnie klika to i tak praca na niej będzie piekłem
Odpowiedz
#16
W pracy nie wolno wybrzydzać ;). Może stąd tam mi to nie przeszkadzało, ale tu ten dell męczy mnie po dwóch godzinach (pewnie to kwestia też zwykłej podkładki żelowej, gdzie nadgarstek jest wyżej, ręki wyżej). Już chyba lepiej 5 razy klikać lewym popsutym przyciskiem myszy aż zadziała dwuklik w A4.
Dostałem też informację od test-gear i jak wy polecili mi albo Toriado, albo podwyższeniu budżetu i przyjrzeniu się myszce Dream Machines DM2 Comfy.
Odpowiedz
#17
jeszcze jedna rada - wypie*dol tą podkładkę żelową, bo to nie jest takie dobre jak to malują ;p
Odpowiedz
#18
Cześć.
Dziękuję każdemu za uwagi.
Zakupiłem budżetowo jak polecono Tracer Toriado i pierwsze wrażenia są całkiem przyzwoite.
Odpowiedz
#19
no i git ; )
Odpowiedz
#20
Dzień dobry.
3lata później Tracer Toriado działa dalej i to był dobry wybór, choć już nie kupię białej myszki :).
Niestety uroki białego koloru czy czyszczenia czy nawet próby agresywnego usunięcia powłoki gumowej, która niestety w miejscach już po 2latach miała już odcienie zółtego lub szarego spełzły na niczym, a i tak jak usunięcie tej niby gumowej powłoki jest problematyczne bez zostawiania śladów rys na plastikach.

Ten sam dylemat co na podmianę, choć nie mam presji, że musi być na już - sprzęt w końcu działa. W którą stronę iść?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.