• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie)
#25
XeXu dalej mnie gnębi, ratunku :D Dobra napisałeś to kilka razy, wystarczy :D Ja i tak będę pisać że coś jest mi wygodne i że coś polecam bo jest dobre, no chyba że zostaniesz adminem i mnie wywalisz za pomoc, a to będzie jeszcze większe ZŁO :D

matiasm - ooo mądry człowiek, dziękuję :)
Lua jest malutka i dla większych dłoni będzie po prostu nie wygodna. Nawet dla mnie jest trochę za mała.
G203 jak znośnie to dobry znak, bo może uda Ci się przyzwyczaić, dodam że gra się na niej bardzo dobrze, precyzyjnie i wygląda na solidną.
Rival 100 jest trochę większa od G203 i ma cichsze przyciski, ale to zależy na jaki model trafisz. G203 używam jak jem przy kompie, bo jak wybrudzę Rival 100 to nie wyczyszczę tak łatwo, a G203 ma taką śliską powierzchnię, że łatwo się nią czyści, taka ciekawostka.
G403 to dobra mysz, ze świetnym sensorem i jeśli jest Ci wygodna to możesz rozważyć kupno. Osobiście bezprzewodowa mi lepiej pasowała, gdyż z przewodem krępowała ruchy i czułam jakby była mniej precyzyjna.
Te które Ci były wygodne, proponuję zamówić do domu i na spokojnie przetestować, w końcu trafisz na tą najlepszą :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie) - Ewelina - 10-27-2017, 10:10 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.