• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie)
#21
XeXu bardziej mi chodziło właśnie o to, że nie polecam czegoś w kółko, bo większości pasuje, ale czasem "wyobrażam" sobie jak dana myszka pasowała by do takiego chwytu i dłoni. I w moim przypadku to działa.
Więc żadnych "dogmatów" :p
Potrafię np. po samym zobaczeniu myszki i posłuchaniu jak klikają przyciski uzmysłowić sobie jaką charakterystykę ma realnie klik :p
PS A z suchymi danymi to chodzi mi o rzecz następującą: posługując się przykładem naszych recenzji - nie da się napisać w pełni obiektywnej recenzji bo wyjdzie takie nieprzydatne gówno, że szok. Są odstępstwa i tak na dobrą sprawę powiem Wam, że próbowałem kiedyś napisać recenzję w taki sposób, że opisywałem KAŻDY chwyt z osobna i wszelkie możliwe mieszanki ( w sensie jak wygodnie trzyma się myszkę i jaka jest kontrola) i doszedłem do wniosku:
-zajmuje to wieki, wymaga porządnego sprawdzenia (musi przejść przez łapska wielu osób).
Czyli generalnie i tak ten zapis jest powierzchowny. Do czego przechodzę - mysz można trzymać na wiele sposobów, w końcu ciało wybiera jakąś formę, dostosowuje się (przyzwyczaja).
Dobra, nie umiem tego napisać w taki sposób aby przekazać Wam o co mi chodzi XD W każdym razie, aby dokładniej móc dobrać myszkę to trzeba dodać punkt, żeby dodać zdjęcie chwytu i najlepiej od razu zalecić wielkimi literami, żeby przejść się do sklepu i wstępnie ogarnąć kształty jakie leżą danej osobie.
W skrócie - jak ktoś nie ma zmieszanego chwytu (często jest to palm) i zauważyłem, że większość osób tutaj ma jakieś 18 cm w łapie to w 99% propozycje podaje się z automatu :p Bo działają.
W zasadzie to wystarczy samemu oblukać polecane i przeczytać recenzję i wybrać myszkę. To nie jest takie trudne jak się wydaje. Inaczej jest w przypadku osoby, która gra na poważnie, tam liczy się każdy szczegół.
Nie ma co pie*dolić, w tym przypadku autor jest casualowcem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie) - Czyszcz - 10-27-2017, 08:57 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.