• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka RTS/RPG (Kiro, Rival 100, g203?)
#31
http://www.overclock.net/t/1641607/dm3-r...t_26463165
Na razie tylko tyle wiadomo.
Odpowiedz
#32
W g pro zniechęca mnie sztywny oplatany kabel i według mnie lepiej g203. A G203 głośne i sztywne przyciski ma, ale za to solidne.

Oho to mnie zmartwiłeś tym scrollem, już wcześniej się o niego martwiłam, że może być coś nie tak.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#33
Z tymi solidnymi przyciskami w g203 bym nie przesadzał, u mnie poleciała na zwrot jeszcze tego samego dnia. :) Chociaż nie tylko z powodu przycisków, które moim zdaniem są za czułe.
Odpowiedz
#34
Oj czułe to moje też były, piszę były bo się tak przyzwyczaiłam do tego, że już nawet nie klikają same, po prostu nauczyłam się ją trzymać i nie naciskać. To tylko na początku tak jest. Tak samo z Rival 100, przecież ja z powodu czułych przycisków położyłam ją do szafy na długie miesiące, a dziś cały czas używam i ani razu się same przypadkowo nie wcisnęły. Kwestia przyzwyczajenia. A to że poleciała na zwrot, to widocznie miałeś wadliwą sztukę, zdarza się.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#35
Tzn poleciała nie tylko z powodu przycisków, nie pasował mi ten chropowaty plastik no i mycha jest za troszkę mała na moje wielkie łapy :)
Odpowiedz
#36
Rozumiem. Najbardziej przyjemną powłokę ma dla mnie Roccat Kone Pure Black Edition, to dopiero miłe w dotyku :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#37
generalnie jak jest guma to o powierzchnię nie powinno się martwić.
Dla mnie najlepszą powierzchnię miał Heaton M3 :p Ale nie warto xd
Odpowiedz
#38
Kolejne pytanko, bo rival 110 był śliski jak ... węża, nie mam pojęcia jak tę myszkę można w ogóle utrzymać. o.o Kształt też w żaden sposób w tym nie pomaga.
Czy poza ec-2a są jeszcze jakieś profilowane, średnio-małej wielkości myszki godne uwagi?

Nie widziałem też zbyt wielu opinii o Asus Sica. Mniemam, że g203 jest po prostu lepszym wyborem?
Odpowiedz
#39
Polecam G203, ma dobry sensor i jest świetna do gier, no i też niewiele kosztuje :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#40
Wiem, że to obiektywnie dobra myszka, kształtem mi też pasowała najbardziej i pomimo tego, że przyciski jak dla mnie są okropne to raczej wezmę ją sobie na przeczekanie.
Z chęcią wymieniłbym w niej te przełączniki, dlatego jestem ciekawy czy warto zastanowić się nad Sica i mieć z tym mniej problemu. (albo w ogóle taką możliwość, bo do środka myszek zaglądałem tyle co nic i nie wiem z czym to się je)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.