• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa myszka
#21
XeXu - była udana pod względem wygody, taka jest moja opinia. Pod względem sensora, dopasowania obudowy czy scrolla to tak, nie była udana. Jeśli trafią z rozmiarem jak Kinzu, to reszta może być lepsza i bardzo bym chciała. No zobaczymy, na razie można gdybać.
Dlaczego myślisz że zrobi? Skoro od premiery Kinzu minęło wiele lat i nikt do tej pory nie zrobił drugiej takiej, tylko jakieś monstra Transformersy z 50 przyciskami. Dziękuję za takie myszki.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#22
To że nikt nie zrobił, nie oznacza, że DM legnie w gruzach.
Dlaczego tak myślę?
Potrafili zrobić udanego Senseia po swojemu, co wyszło im nadwyraz dobrze.
Konkurencja jest spora, więc jest to dodatkowa mobilizacja.
DM hegemonem na rynku nie jest, więc dołożą starań by coś działać w tę stronę.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
Bardzo dobrze, że się starają, to daje nadzieję. A jak im się uda zrobić moją wymarzoną, to reszta topowym firm niech bierze przykład :) No i myślę, że firma DM bierze pod uwagę nasze opinie, czyta komentarze w internecie i wie czego oczekujemy, co lubimy, próbują stworzyć myszkę z dobrych części. Poprzednia ich myszka jest na tym forum jak widać bardzo wychwalana, więc to już duży sukces.

Edit: Odświeżona wersja myszki dla miłośników poprzedniej wersji: http://antyweb.pl/microsoft-classic-intellimouse/ a pamiętam tu na forum trochę osób ją chwaliło :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
(10-25-2017, 08:56 PM)Ewelina napisał(a): Edit: Odświeżona wersja myszki dla miłośników poprzedniej wersji: http://antyweb.pl/microsoft-classic-intellimouse/  a pamiętam tu na forum trochę osób ją chwaliło :)

WMO1.1a/IMO1.1a/IME3.0 - w środowisku graczy mojego pokolenia stały się produktem kultowym. MLT04 wyprzedził konkurencję o co najmniej rok - A2020 od Logitecha, który dorównał mu osiągami ujrzał światło dzienne 2 lata później. Dlatego by sprostać wymaganiom graczy do nowego Intellimouse wcisnęli absolutnie topowy sensor PAW3808 ;)
Sprzedaż nowej Inellimouse i tak napędzi nostalgia. 
8 na 10 projektów, które dotyka Microsoft zamienia się w kupę.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#25
Mimo iż większość użytkowników na forum należy do sporo młodszego pokolenia, w tym ja, to miło byłoby cofnąć się do tych czasów ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.