• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Ja to się nie znam w sumie, ale z tego co wiem to jeśli otwierałeś sprzęt i będą tego ślady (czyli zmienione ślizgacze) to raczej nie przyjmą zwrotu.
Odpowiedz
Też tak myślę że nie przyjmą, ja bym nie ryzykowała w zabawę, jak już odkleisz to myszka Twoja i nie ważne czy naprawisz czy nie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
1. Więc, manipulując śrubkami, mogę sprawić, że przyciski będą twardsze/miększe? Chodzi mi o to, że PPM bym chciał trochę sztywniejszy, a LPM lżejszy. Bo nie ukrywam, ale tak twardego przycisku jeszcze nigdy nie miałem.
2. Da sie jakoś zrobić żeby przycisk scrolla sie lżej klikał?
3. Obudowa Kinzu v3 będzie pasować do dolnej obudowy tej DM3 mini?
Odpowiedz
Jeżeli odkleisz ślizgi to do 14 dni nei zwrócisz, ale jeżeli te przyciski są tak złe u Ciebie to wtedy zostaje gwarancja.

1. może nie tyle miększe twardsze (przynajmniej nie drastycznie), ale sprawia, że klika normalnie bo jak z bardo jest skręcone to wtedy nie klika w ogole lub "dziwnie". Czasem też może bardziej ujednolicić oba kliki.
2. nie da się, możesz ewentualnie wlutowac inny przełącznik, ale to nei pomoże za bardzo w tym przypadku
3. PCB nie będzie pasować
Odpowiedz
To ja w sumie ryzykuje XD Odklejam ślizgacze, zmieniam kabel na paracordowy, normalnie przykręcę śrubki i zobaczymy co z tego będzie.
Odpowiedz
Powodzenia :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Prawie jak jakiś Custom Mouse Maker xD Mi by było szkoda się męczyć z taką mychą, no chyba że to serio jedyny kształt i Ci baaaardzo zależy ;)
Odpowiedz
Też tak myślę że szkoda, lepiej odzyskać pieniądze, no chyba że nie żal eksperymentować jak coś pójdzie nie tak :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Ja bym zwrócił i kupił kolejna która będzie na bank lepsza od tego co masz teraz :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
Na bank lepsza? A jak będzie gorsza :) Nie ma gwarancji że trafi na lepszą, można tak wymieniać, a wymieniać. Ale fakt, lepiej wymienić niż samemu grzebać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.