• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
W sumie to nie dziwią mnie te wady DM xD w DM1 Pro skopane przyciski, w Pro S też skopane (tu z doświadczenia), w DM3 Mini jak widać też skopane przyciski. W sumie to gdyby te myszki miały być jakościowo odpowiadające innym markom to nie byłyby tak tanie. A to że akurat do testów trafiają się dobre sztuki to mnie nie dziwi xD O ile portal uważam za rzetelny, tak jednak nigdy nie uwierzę w rzetelność gdy recenzent ma cokolwiek wspólnego z produkcją recenzowanego przedmiotu. Nie chcę nic nikomu zarzucać, ale wiadomo jak jest "mój Brajanek to najmądrzejszy w całej piaskownicy", nawet jeśli by ten Brajanek zjadał piasek xD
Odpowiedz
Hmm co do ceny, to nie jest ona jakoś niska i nie jest mega wysoka. Myślę, że jak na taką prostą myszkę jest w sam raz. Tylko przyciski zdecydowanie do dopracowania, jak również scroll i kabel.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Może cena niska nie jest, ale jest to chyba najniższa cena za myszki z tym sensorem, a nie oszukujmy się - gdyby nie było takich znaczących wad to można by te myszki spokojnie sprzedawać po +30-50zł i ludzie by brali. Mychy od SS czy Logitecha nie są tak drogie dlatego że są robione ręcznie z tytanu, tylko dlatego że firma wyrobiła sobie renomę na tym, że można na ich sprzęcie polegać ;p Teraz w kosmicznych cenach SS czy Logitech może sprzedawać nawet swoje przeciętnej jakości słuchawki i ludzie to biorą bo ufają firmie ;p
Odpowiedz
No tak, marka wyrobiona, to jest i zaufanie. Nie od razu Rzym zbudowano, dajmy polskiej firmie szansę :) Idą w dobrym kierunku i myślę, że każda kolejna myszka będzie lepsza :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Nie mówię że nie będzie lepiej, ale liczą się fakty, a to nie pierwsza ani nawet druga wypuszczona seria z wadą i to teoretycznie tą samą ;) Prawda jest taka, że jak chcę kupić myszkę to ma być najlepsza w swojej cenie i nie robi mi różnicy czy zrobili ją Polacy czy Chińczycy, bo to na jakość nie wpływa ;d Mamy XXI wiek i jak coś kupujemy to powinno działać jak należy, rozumiem że mogą być jakieś wady w jednej na sto myszek, ale tutaj to trochę loteria. Jak dla mnie to prawie pod hazard podchodzi taka ruletka xD
Odpowiedz
To moje całe życie to ruletka :D Masz 2 wyjścia: albo będzie dobra, albo będzie nie dobra :D 50/50 :D No nic, trzeba poczekać na kolejne modele :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Nie chce ryzykować prawie 200zł. Ta myszka po prostu do mnie nie przemawia. Uwielbiałem Kinzu i KinzuAddera, ale tutaj czuć tandetę. Sensor perfecto, ślizgacze perfecto, kabel za sztywny, scroll średni, przycisk scrolla zdecydowanie za twardy, przyciski: LPM bardzo twardy (lubie twarde, ale ten mi jakoś dziwnie przeszkadza) a PPM klika sie praktycznie sam. Jestem zawiedziony i wracam do Kone Pure OE, po którym czuć, że jest to produkt premium.

Tylko w Kone Pure OE przeszkadza mi to, że ten plastik wywołuje u mnie straszną potliwość. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Da sie jakoś zmatowić ten plastik. Niedługo ją rozkręcam bo będę kabel zmieniał, więc z obudową też sie moge pobawić.
Odpowiedz
Jak kiedyś wspominałem, możesz czymś okleić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
A ja lubię jak mi się myszka przykleja do dłoni :D Wtedy jest kontrola. Ja mam odwrotnie, dłoń mi się wcale nie poci i przy G203 za śliska jest, aż się prosi by się trochę spociła :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Tak właściwie, zastanawia mnie jedna recz.
Skoro Kinzu Ci pasuje, to czemu z niej nie korzystasz?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.