• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
(11-27-2017, 11:17 PM)XeXu napisał(a): @Hya
Nie zastanawiałeś się nad dodawaniem takich krótkich materiałów do recenzji?
Dosyć pożądane są takie krótkie kliki.
Miałem już o tym napisać wcześniej, lecz widzę że sam wyszedłeś z inicjatywą.
IMHO - świetne zobrazowanie.
Popieram, świetny pomysł! Głównie dla tych materiałów oglądam recenzje Rocket Jump Ninja
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
myślałem właśnie, aby w części kliku przycisków dodać, bo dobrze to pokazuje co i jak, wtedy mniej tekstu bym mógł dać, a tak to w innych częściach recenzji nie mam tyle czasu, żeby robić filmiki i je obrabiać, tutaj to jest bez żadnej obróbki to szybko idzie ;)

do tego mam fatalny upload speed więc taki krótki filmek to się z 30 min ładuje ;/
Odpowiedz
Nagrałam już filmik z tym klikiem prawym w DM3 Mini. Sory za jakość, telefonem i tak ciemno dziś że z lampą, no i ten kórz i skórki koło paznokci poobrywane, minusy nagrywania z bliska xD
Na filmiku na początku można nie zaczaić o który moment chodzi, chodzi o te odbijanie przycisku prawego po przytrzymaniu go, naciśnięciu dłużej i puszczeniu. Najlepiej to widać od 24 sekundy.
https://www.dropbox.com/s/4rtjbgztpuax93...6.mp4?dl=0
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Opis w takiej formie jak jest teraz, wciąż będzie przydatny.
Dodałbym tylko właśnie takie krótkie zobrazowanie.
Czytając recenzję, będzie sobie można porównać oceny, bez nich trochę to namiesza.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Jestem wściekły. Różnica pomiędzy PPM, a LPM jest kolosalna, aż tak wielkiej nigdy nie widziałem. Prawy klika się po prostu jak na nim trzymam palec. W dzwięku różnica większa, niż na waszych filmach. Jestem zawiedziony.
Odpowiedz
Możliwe, że ustatkuje się to z nowymi partiami, póki co będzie taki rozrzut jakości.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Haha jaka reakcja Stachu :D Ja już wyciszyłam swoje emocje i podchodzę do tego na spokojnie. Bo przecież wiem że trafi mi się wadliwy egzemplarz, bo przecież wiem że to znowu nie będzie mój ideał i wiem, że dalej muszę czekać :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Leci zwrot konsumencki. Komputronik robi jakieś problemy? Jak zamówiłem do salonu, to moge normalnie zwrócić?

Myszka ogółem bardzo spoko. Ale takich przycisków nie moge tolerować. I nie wiem czy lepiej, oddać na gwarancję i brać nastepną sztukę, czy poczekać na kolejne serie (a jak tak, to kiedy moge takie byc)?
Odpowiedz
U mnie też poleci zwrot. Z tego co pamiętam to mi ostatnio nie robili problemów. Ale zamawiałam przez internet.
Ja nie będę brać kolejnej sztuki, przy moim szczęściu.... po prostu poczekam, na cokolwiek :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
(11-28-2017, 04:00 PM)Stachu napisał(a): Jestem wściekły. Różnica pomiędzy PPM, a LPM jest kolosalna, aż tak wielkiej nigdy nie widziałem. Prawy klika się po prostu jak na nim trzymam palec. W dzwięku różnica większa, niż na waszych filmach. Jestem zawiedziony.

Cytat:One thing that i noticed atleast on my copy is that after reassembling the screws I tighten the right top screw ( under the right mouse button ) abit too tight which caused the right click being super sensitive ( like G pro ), so after loosen up abit the clicks are good and identical to the left clicks.
http://www.overclock.net/t/1641607/dm3-r...t_26467635

Z tego wynika, że siła skręcenia śrubek będzie miała tutaj wpływ na twardość kliku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.