• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
#1
wyglądająca na rebrand ss kinzu:

https://www.facebook.com/dreammachines.p...=3&theater
http://www.overclock.net/t/1640389/dream...visibility
Odpowiedz
#2
Mam jeszcze 13 dni na zwrot DM1 Pro S więc mogliby szybciej te info dać xD
Odpowiedz
#3
przecież pisałeś, że dm pro s jest za mała, obudowa kinzu jest jeszcze dużo mniejsza.
Odpowiedz
#4
Już się zaczęłam cieszyć, ale widzę że chyba ma przyciski boczne po obu stronach, więc odpada, nie wiem po co tak robią, te przyciski ciągle się przypadkowo wciskają. Myszka niby dla wszystkich, a dla nikogo.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
(10-20-2017, 04:02 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): przecież pisałeś, że dm pro s jest za mała, obudowa kinzu jest jeszcze dużo mniejsza.

Kupiłem wczoraj żeby sprawdzić w praktyce (macanie w sklepie w nienaturalnych pozycjach to nie to samo ;p) i nawet mi pasuje. Ostatnio pisałem że za mała jak nie miałem tak na własny użytek ;p
Dużo mniejsza by miała być? I w sumie to nigdzie nie napisali że będzie jak kinzu, więc kto wie.

(10-20-2017, 04:20 PM)Ewelina napisał(a): Już się zaczęłam cieszyć, ale widzę że chyba ma przyciski boczne po obu stronach, więc odpada, nie wiem po co tak robią, te przyciski ciągle się przypadkowo wciskają. Myszka niby dla wszystkich, a dla nikogo.

Może w końcu zrobią oprogramowanie i da się wyłączyć boczne po niepotrzebnej stronie. W sumie skoro myszka ma być dla prawo jak i lewo ręcznych, to chyba musi mieć oprogramowanie żeby sobie LPM i PPM dopasować.
No chyba że ten znaczek to przekreślone ręce i myszka na podświadomość, kto wie xD
Odpowiedz
#6
(10-20-2017, 04:20 PM)Ewelina napisał(a): Już się zaczęłam cieszyć, ale widzę że chyba ma przyciski boczne po obu stronach, więc odpada, nie wiem po co tak robią, te przyciski ciągle się przypadkowo wciskają. Myszka niby dla wszystkich, a dla nikogo.

gdzie ty tam masz boczne przyciski, z tego co widzę, to nie ma wcale.
Odpowiedz
#7
nom XD
myszka będzie miała branie ;p
Odpowiedz
#8
Jedni piszą, że ma boczne przyciski, drudzy że nie, tak gdzieś wyczytałam. A wyłączenie przycisków mnie nie urządza, bo one fizycznie dalej tam będą i fizycznie mi przeszkadzają, bo akurat tam trzymam przedostatni palec. No chyba że mam uciąć palec :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Może w końcu jakiś sensowny scroll wsadzą, bo ten w DM1 Pro S był dla mnie przynajmniej strasznie irytujący.
@spidster Znając chłopaszków z forum i ich układy to pewnie już sobie testują nowego DMa, ale i tak ci nic nie powiedzą, bo niestety nie mogą :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
Mi tam scroll w dm1 pro s pasuje, ale mógłby być bardziej z przodu ;P Tak o pół cm
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.